İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1and1 com uzantılı domain 0.99$

peaceecaeq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu siteden daha önce domain alan var mı ? 1 yıllık 0.99$ yazıyor

güvenilir mi ?

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Benim arkadaşlar aldı size tavsiyem domaini alıp Türk bir yere transfer edin 1 $ lık destek ne isterler bilemem.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Benim arkadaşlar aldı size tavsiyem domaini alıp Türk bir yere transfer edin 1 $ lık destek ne isterler bilemem.
yeni kaydedilen domainlerin transferi için minimum 60 gün geçmesi gerekiyor.

transferde sıkıntı yaşatmıyorlarsa alınır neden olmasın

bu arada kampanya açıklaması:
First year of registration on a .com domain for only $ 0.99 with no sign up fees. Second year and subsequent years regular prices apply. This offer is limited to 10 domain names per customer.
.com domain ilk sene 0.99 $ ve kurulum ücreti bulunmuyor. ikinci yıl ve sonraki yıllar normal ücret uygulanır. bu kampanya her bir kullanıcı için 10 domain ile sınırlıdır.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
isimtescile 60 gün sonra normal transfer ücreti kadar (istiyorlarsa, bazı yerlerde bedavaydı) ödeyip bir yıl daha uzatmış oluyorsunuz. yani 1$ + transfer ücretine domain iki yıllığına sizin oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5