İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1günde 35$ ve banned :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adsenseyi kandırayım dedim ama nafile :)

blog açıp 1tane lig tv maçını yayınladım. yayın açılmazsa reklamlara tıklayın açılır diye not düşmüştüm altına. bi baktım 35$ olmus. sabahına kalktım banned :) mesaj şöyle;

Son zamanlarda kayıtlarımızı gözden geçirirken AdSense hesabınızın
AdWords reklamverenleri için önemli bir risk oluşturduğunu fark ettik.
Hesabınızın yayıncı ağında tutulması reklamverenlerimiz açısından
gelecekte mali açıdan zararlı olacağından, hesabınızı devre dışı
bırakmaya karar verdik.

Bunu, reklamverenlerimizin ve diğer AdSense yayıncılarımızın
çıkarlarını korumak üzere alınmış gerekli bir önlem olarak uygulama
düşüncemizi anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz. Bunun sizin
açınızdan sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız ve anlayışınız ve
işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

tekrar deniycem :)) bu sefer 1-2 haftalık blogda belki bu sefer yer :ıslık:

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Ayni bilgisayar ve ayni IP den yaparsan malesef yemiycek ve hesabini onayladiktan ve siz reklamlari yayinladiktan 1 gün sonra ayni sebepten hesabinizi kapatacak.

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
o halde gidip cafeden başvurayım adsenseye. ve adsense-raporlara da girmiyeyim evden. bu şekil olur mu peki?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
o halde gidip cafeden başvurayım adsenseye. ve adsense-raporlara da girmiyeyim evden. bu şekil olur mu peki?

Öyle hesap alabilirsiniz ama yayın açılmazsa reklamlara tıklayın açılır diye ziyaretcileri bu sekilde reklamlara tiklamaya tesfik ederseniz banlanirsiniz Adsense kurallarinda bu yazar cünki.

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
onu da yazmadım diyelim. bu sefer de telif hakkı çıkıcak değil mi :) lig tv nin

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
kardes bende senın durumundaydım 1 sene once hepsı buradanın reklamlarıyla basladım lıg tv sıtesıne ama paramı vermedıler sonra adteche gectım sonra oda banladı daha sonra adhood a gectım onla 4 ay gecıkmelı aldım:)daha sonra almanyadan bırısıne adsense hesabı actırdım ve 400 dolara yakın para kazanmıstım bu yaz adam hılekar cıktı actıgı adsense hesabını benden caldı sonra ben tekrar gerı aldım hesap kurtarma panelınden falan o tekrar caldı derken hesap kapandı.sonra kendım hespa acmayı ogrendım ve ılk hesabımı actım.yaklasık 400 tl falan almıstım 5-6 ay once.oyle tatlı gelmıstıkı o para :)daha sonra ıste acemılıgımızden banlandım.sonra tekrar actım tekrar banlandım sonra yıne odeme aldım falan derken subat odemesınde 300 tl aldım.sımdı ıse bu ay 3 gunde 280 dolar kazandım ve sayfa to cok dusuk durumda.ınsallah bu ay kazayla banlanmazsam 450 tl ye yakın para alcam.eskı ortagım cok sanslı bu konuda adam yenı basladı 750 tl aldı :) bu ay 1000 tl ye yakın para alcak banlanmazsa.benı gectı kereta.reklamları kaldırdım sıtemden bu ay baska actıgım adsense reklamını koyucam.adsensenın sagı solu bellı olmuyo her ne kadar cozdum desemde.iyi kazanclar :)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
adsenseyi kandırayım dedim ama nafile :)

blog açıp 1tane lig tv maçını yayınladım. yayın açılmazsa reklamlara tıklayın açılır diye not düşmüştüm altına. bi baktım 35$ olmus. sabahına kalktım banned :) mesaj şöyle;

Son zamanlarda kayıtlarımızı gözden geçirirken AdSense hesabınızın
AdWords reklamverenleri için önemli bir risk oluşturduğunu fark ettik.
Hesabınızın yayıncı ağında tutulması reklamverenlerimiz açısından
gelecekte mali açıdan zararlı olacağından, hesabınızı devre dışı
bırakmaya karar verdik.

Bunu, reklamverenlerimizin ve diğer AdSense yayıncılarımızın
çıkarlarını korumak üzere alınmış gerekli bir önlem olarak uygulama
düşüncemizi anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz. Bunun sizin
açınızdan sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız ve anlayışınız ve
işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

tekrar deniycem :)) bu sefer 1-2 haftalık blogda belki bu sefer yer :ıslık:
yaparsan öyle olur böyle :)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
böyle böle tecrübe olacak gençlere. durmak yok araştırmaya devam :)

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
atın ıntıkamı fecı olur demısler adsense atın ıntıkamı acı olur :)

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
ruzgara karsı işemek güzeldir.soyle orneklendırıyım.ben bundan 5 ay once yaklasık en az abartısız 40 kez adsenseye basvurmustum ama alamamıstım.sonra sıstemını cozdum ve 1 saat 45 dakıka sonra basvurdugum her adsense hesabı acılıyor hesap satısındanda guzel para elde ettım kucuk mevla ama olsun.onemlı olan ıntıkamının acı olması :) bu ay banlanmazsam devam!

AkvaryumZevki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Banned durumlarında anlamadığım bir durum var.
Mesela biz illegal bir şekilde reklamlara tıklatıp kazanç sağlıyoruz ve google amca bunu fark edince sizin hesabınızı banlıyor ve 35 doları size ödemiyor. Ama bir diğer yandan da sizin illegal şekilde de olsa tıkladığınız reklamlar için reklam verenlerden parasını çatır çatır alıyor.

Bu adaletsizlik değil de nedir.? Mesela benim verdiğim reklamlara 1 günde 1000 kez tıklanmış. Ben şimdi o tıklamaların gerçek olup olmadığından şüpheliyim. Muhtemelen o 1000 tıklamayı yaptıran kişi banlandı ama ben o 1000 tıklamanın parasını çatır çatır ödedim :) Yani bu Google Amca bir taşla 2 kuş değil bir sürü kuşu göç ederken havada yakalıyor :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Mesela biz illegal bir şekilde reklamlara tıklatıp kazanç sağlıyoruz ve google amca bunu fark edince sizin hesabınızı banlıyor ve 35 doları size ödemiyor. Ama bir diğer yandan da sizin illegal şekilde de olsa tıkladığınız reklamlar için reklam verenlerden parasını çatır çatır alıyor.

Bu adaletsizlik değil de nedir.? Mesela benim verdiğim reklamlara 1 günde 1000 kez tıklanmış. Ben şimdi o tıklamaların gerçek olup olmadığından şüpheliyim. Muhtemelen o 1000 tıklamayı yaptıran kişi banlandı ama ben o 1000 tıklamanın parasını çatır çatır ödedim :) Yani bu Google Amca bir taşla 2 kuş değil bir sürü kuşu göç ederken havada yakalıyor :)

Geçersiz tıklamaların otomatik tespit sisteminden kaçtığını fark edersek, bu tıklamalar için size ödeme yapılır. http://adwords.google.com/support/aw/bin/answer.py?hl=tr&answer=6422

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

Size sonuna kadar katiliyorum cok güzel özetlemissiniz avukatimla randevum var %80 adsenseya karsi dava acicam ve bu dediklerinizide aynen orda söylüycem yani sizin hakkinizida savunmus olucam.
Siz bu parayi ödediniz ama adsense cok gelir elde eden ve hile yaptigini söyledigi kisi banladi ve gelen emaillerde diyorki reklam verenlere parayi geri ödüycez siz hic geri ödeme aldinizmi bunlardan dolayi tahmin ediyorum hayir.Bence adsense cok büyük bir dolandiricilik yapiyor yine cok eminim cuvalla para kaldiriyor bu isten

gunay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zengin daha zengin, fakir daha fakir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi