İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1K - 2K Hitli Blog Sitesi Satılıktır

SpizeLt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Artık bu işlerden yoruldum her gün ilgi göstermek bana göre değilmiş. Ziyaretçilerimin ve takipçilerimin arttığı şu günlerde gerçekten bana göre değilmiş
smile.gif

Kuruluş : Mart ( 2010 )

Günlük Ziyaret : İlgilenilirse , 3K ya çıkıyor. Son günlerde hiç uğramadım ama yinede 1K ziyaretçi topladım bu bile güzel
smile.gif

Not : Ayrıca geçen ay adsense almıştım. 3 haftada 125 $ kazandım ama Banladılar ne hikmetse !!!

Blogun adresi
: PM

Sayyaç adresini de vereceğim ayrıca. Şimdi diyeceksiniz önce görelim hitleri falan gerçekten alıcıysanız gösteririm değilseniz Sayyaç şifresini veremem

Fiyat
: 50 $ veren alır. Saygılar

Not : Ayrıca blogu alacak kişiye Hotfile Premium üyelik hediye edilecek 1 senelik

Ödeme : Paypal ve Bilyoner

ALEXA : http://www.alexa.com/siteinfo/muzikindirin.blogspot.com#

GitmekaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam dalgamı geçiyon sen blogspot için mi istiyon 80 dolar :D neyse hayırlı satışlar

GqN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam dalgamı geçiyon sen blogspot için mi istiyon 80 dolar :D neyse hayırlı satışlar

ne alaka ? ben blogspot sitesinin yabancı forumlarda 3.000$ a satıldıgını gördüm...

trafik ve kalite önemli olan... hayırlı satışlar bir pm de ben alayım.

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alayım ne kadar kazancı var ve illegal birşey varmı içinde?

diray67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende fiyat hayette uygun o kdar hit için
blogspotun nesi var ?
3k hitli bir wordpress site için host masrafınız var domain masrafınız var blogspot için hiç bir masarfınız yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5