İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1K dan Fazla Hitli -12K İndexli Çok İyi Durumda Olan Film Sitem Satılk

capacino

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
WebSite adresi .pm
Satma nedeni :Acil para ihiyaç
PR değeri varsa linki :0
Alexa sıralaması linki :1.172.351
Alexa Tr:7.775

Websitesi için istenen en düşük fiyat :200TL
Websitesinin açılış tarihi : 02-03-2013
Kategori, sitenin içeriği nedir :Film Dizi izleme
Günlük hit sayısı, kaynak link :en son 1200 lerde
Site tüm içeriği birlikte mi satılık,
Sınırlama var ise neler :Komple satılık
Hosting dahil midir :Host bu site adına reseller hesabı vardır 25 gün daha süre var istenirse süreyi uzatırız.

Gözüm gibi baktığım baktığım çok emek verdiğim bir site.İyi yerlere taşıma planlarım vardı hatta 2 film sitem daha var bu siteye odaklandığım için birini satılığa çıkardım ama şuan acil ihtiyaçtan dolayı bu sitemide satmak zorunda kaldım.Konular geneli özgündür.Site ilgi gösterilrse çok iyi yerlere rahatlıkla gelicektir.site nin şu hali alexa da çok iyi durumda zaten görceksiniz..Daha 10 ay var yenilenmesine.Bir çok siteye tanıtım ve banclink yapılmıştı bunlar bir sonraki ayda güncellemede yansıycaktır.Sitede 2 adet güncel film botu vardır fakat kullanmıyordum.6 adet film teması vardır.Domain ı h s de kayıtlııdr.Ciddi alıcılara fiyatta birazda olsa yardımcı olurum.

Gerekli bütün açıklamaları yaptım pm istemeyiniz.Sormak istediğiniz varsa yanıtlarım.konu baltalama yapıcak insanlar benim konumdan uzak olsunlar.

Ödeme Yolları Paypal> HSBC Misli.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5