İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1k ile 5k arası site alacağım..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
1k ile 5k arası , google yada mynetten banlanmamış ,para kazanamadığınız siteniz varsa , alıyorum..

makul fiyatlara , hızlı çözüm ve ödeme.

pm leriniz cevapsız bırakılmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklemeye yapayım mynet aramalarında google alt yapısını kullanıyor.

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.geldegulme.com 2300+- hiti var seo uyumlu pr:3 11.200 indexli sayfa adsense geliri günlük 1$ ilgilenemiyorum malesef siz dahil istiyene 250$ satılıktır :)

N

Netlojik.Net

Misafir
1k ile 5k diyeret ne demek istediğiniz anlıyamadım valla. bendede bir kaç tane kullanmadığım domain var. o kelimeyi anlıyabilsem teklif edecem :?

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sana acıklıyım
1k : 1000 hit
5k : 5000 hit

Günlük 1000 hit ile 5000 arası hit alan sitelerin varsa myweddinge p.m at ;)

N

Netlojik.Net

Misafir
sağol Tuğrul öğrenmiş oldum. teşekürler

valla hitini filan saymadım hiç ama her halde günlük 1000 in üzerine ya çıkmışlardır ya çıkmamışlardır. Güzel domainler aslında üzerinde durulacak olursa iyi para getirirler. benim hiç vaktim yok okunuda. boşu boşuna domainleri uzatıpta uzatıyorum süreleri.

turk-insaat.net
turk-yapi.net
turk-yapi.com
tasarimtr.net
trcoder.net

hepsini birden alacaksansa 400 ytl.
sadece birilerini almak istersen tanesi 100 ytl olur. :)
bu arada hiç bişeydende banlı değiller

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sağol Tuğrul öğrenmiş oldum. teşekürler

valla hitini filan saymadım hiç ama her halde günlük 1000 in üzerine ya çıkmışlardır ya çıkmamışlardır. Güzel domainler aslında üzerinde durulacak olursa iyi para getirirler. benim hiç vaktim yok okunuda. boşu boşuna domainleri uzatıpta uzatıyorum süreleri.

turk-insaat.net
turk-yapi.net
turk-yapi.com
tasarimtr.net
trcoder.net

hepsini birden alacaksansa 400 ytl.
sadece birilerini almak istersen tanesi 100 ytl olur. :)
bu arada hiç bişeydende banlı değiller

İyi de ilk iki domaine baktım hiç uzatılmamış ki? Bir de hiti saymamak ne demek?Sayaç koyulması lazım. Tahmini olarak değil yani.

N

Netlojik.Net

Misafir
ben sadece t harfi ile başlıyan domainlerimi yazdım.
hit hiç saymıyorum, hatta çoğu domaine host açmayı bırakın bir tarafa, parked bile yapmamışım daha
Hem bir domainin hiti 10-1000 ralığı olsa ne olurki bence günlük 5000 hit olan site site değildir zaten.
mesela bir domainim bir 15 gün önce günde 100 tekil hiti bile yokken. kurdum bir bulletin 15 gün içinde google 6000 sayfa taradı. şuan adsensede günlük 50-200 tık alıyor. site

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben sadece t harfi ile başlıyan domainlerimi yazdım.
hit hiç saymıyorum, hatta çoğu domaine host açmayı bırakın bir tarafa, parked bile yapmamışım daha
Hem bir domainin hiti 10-1000 ralığı olsa ne olurki bence günlük 5000 hit olan site site değildir zaten.
mesela bir domainim bir 15 gün önce günde 100 tekil hiti bile yokken. kurdum bir bulletin 15 gün içinde google 6000 sayfa taradı. şuan adsensede günlük 50-200 tık alıyor. site

Ama burda konu domain satışı değil ki. Başlıkta hit değerleri verilmiş. O kategoriye uyan hatta geliri olmayan domainler istenmiş. Başlığı açan arkadaş da senin uyguladığın taktikle siteden para kazanmaya çalışacak olay bu :) Yani arkadaş güzel domain filan aramamış 1000-5000 hitli domain aramış.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaş bence kendi sitesinin reklamını yapmaya uğraşıyor,ayrıca daha önce postlarındada gördüğümüz gibi up yapmaktanda vazgeçmiyor:p

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Saat:16:30 da
Şu An Forumumuzda: 14 (2 Kayıtlı Ve 12 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Bu Gün Online Olan Üyeler : 4

kendinzi tıklıyosunuz o zaman

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mywedding
Özel mesaj atamadım link çıkmadı
Herneyse istediğin özelliklerde bikaç sitem var hitin %90 google den ilgilenirsen mesaj atabilirsin..

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlandığı için yazamıyorsunuz özelmesaj

N

Netlojik.Net

Misafir
@greyder
Bunu söyleyerek kendini gülünç duruma düşürüyorsun. kendim tıklasam google kaç gün kahrımı çekerki 3 gün sonra banlardı beni. Reklamlar hala sitemde duruyorsa banlamamış demekki alda bak

@Mywedding

evet sitemin reklamını yapıyorum. bunun her hangi bir yasağımı var. yoksa sitemin reklamını yapmam çokmu dokunuyor sana :)

ayrıca Türkçe konuşursan sevinirim. çünkü ne dediğini anlayacam

up yapmak nedemekse ?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@greyder
Bunu söyleyerek kendini gülünç duruma düşürüyorsun. kendim tıklasam google kaç gün kahrımı çekerki 3 gün sonra banlardı beni. Reklamlar hala sitemde duruyorsa banlamamış demekki alda bak

@Mywedding

evet sitemin reklamını yapıyorum. bunun her hangi bir yasağımı var. yoksa sitemin reklamını yapmam çokmu dokunuyor sana :)

ayrıca Türkçe konuşursan sevinirim. çünkü ne dediğini anlayacam

up yapmak nedemekse ?

@netlojik lütfen boş konuşma gereksiz polemik yaratma reklamını yapıcaksan yeni sitelere konu aç. online 6-7 kişiyle günde 50 $ kazanıosanda allah bereket versin bizene, konuyu saptırma !!!

N

Netlojik.Net

Misafir
@komikhane

gereksiz konuşan sensin aslın asıl polemik yapanda sensin. baksana önceki mesajlara ben domain teklifi yapıp çıkmışım arkamdan yok bilmem kendin tıklıyorsun yok bilmem arkadaş reklamını yapıyor diye yazan iki kişi var ben bunlara cevap yazdım.
Ben onlarla kavgada ederim alınmam çünkü o kişilerle aramızdaki meseledir.

Senin nerene ne dokunduki polemiğin içine giriyorsun. işte asıl polemik yapan sensin. ne yazarsanız yazın artık bu topice bakmıyacam bile

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
datagrup , gladiator arkadaşlara uyarınız için teşekkürler ..

site alımlarım devam ediyor, kolay gelsin.

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.videoizletr.com
İstenen minimum fiyat: 1000 ytL
Sitenin açılış tarihi:
Kategori, sitenin içeriği nedir: video sitesidir
Günlük hit sayısı, kaynak link: Günlük hiti 4000 ortalama ama suan host problemi yaşıyorum hiti googleden
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahilmidir: Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı:Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Kendi yaptirdigimiz bir script
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): Askerlik
PR değeri varsa linki (opsiyonel): Şuan Yok Site yeni oldugu icin ama pr güncellemesinde iyi bir pr alır
Alexa sıralaması linki (opsiyonel):http://alexa.com/data/details/traffi...ideoizletr.com
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): Google Adsenseden gunluk ortalama 5 $ bazen 6 7 $ de oluyor ama ortalama 5 $ Günlük 200 Tıklama Oluyor
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel):Üye Yok
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):

Not : Sitemiz Daha Yeni Olmasina Rağmen Güzel Hiti Var Ve Sitenin icindeki scriptte sitede kategori ekleyebiliyorsun ve kategori icine sayfa yapabiliyorsun yani admin panelinden hemen sayfa yapabiliyorsunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5