İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 3 güne kadar bir çok aramada sitemi görebilirken şimdi hiçbir aramada göremiyorum

gorkemsanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 3 güne kadar bir çok aramada sitemi görebilirken şimdi hiçbir aramada göremiyorum...site kendi kelimelerinde bile çıkmıyor sizce neden olmuş olabilir %40 özgün içerik oranı var sitemin www.discoveryistanbul.com şeklinde aradığımda ilk sırada çıktığı için sandboxa girmedi diye düşünüyorum sizce neden olmuş olabilir ne yapmam gerekir ?

site adresi :www.discoveryistanbul.com

P

pozitif06

Misafir
genelde google bu şekilde davranır... arkadaşın web geçmişi iyiyse anlaşılması daha kolay :)

benim bir sitemde de zamanında bunlar yaşanmıştı, google siteni takibe almış... ( temizse sorun yok, tehlike varsa içerikle ilgili google banlar belli bir süre )

;)

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google yeni siteleri 1 yaşını doldurana kadar sandbox ile test eder. Buna kısacası sizinle google arasındaki bir itiş kalkış diyebilirsiniz. Özellikle kullandığınız script hazır bir script (vbullettin, wordpress, joomla, webwiz vb..) ise sandbox'a düşmeniz ve sandbox'ta uzun süre kalmanız olağan birşeydir. Siteniz şuan 290 günlük yani 1 yaşını doldurmasına az kaldı. Özellikle 1. yılını doldurduktan sonra bu tip sorunlar yaşamazsınız...

gorkemsanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google yeni siteleri 1 yaşını doldurana kadar sandbox ile test eder. Buna kısacası sizinle google arasındaki bir itiş kalkış diyebilirsiniz. Özellikle kullandığınız script hazır bir script (vbullettin, wordpress, joomla, webwiz vb..) ise sandbox'a düşmeniz ve sandbox'ta uzun süre kalmanız olağan birşeydir. Siteniz şuan 290 günlük yani 1 yaşını doldurmasına az kaldı. Özellikle 1. yılını doldurduktan sonra bu tip sorunlar yaşamazsınız...

teşekkür ederim bu bilgide içimi rahatlattı :) özgün içerik oranını biraz arttırayım

gorkemsanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben sandbox mu yedim lütfen bir bileniniz açıklasın nasıl çıkarım bu durumdan domain kelimelerinde ilk sayfada bile çıkmıyorum ama
info:www.discoveryistanbul.com çıkıyor bu ban yemediğimi gösterir backlink alarak mı çıkarım yoksa siteyi değiştirmelimiyim metalarını footerini vs. yukarıdaki arkadaşlar normal bir durum demiş acaba ben sitede nerede hata yaptım bu arada google webmastersta sitemin indexini

Gönderilen URLler
1.629
Web dizininde 646 URL

gibi gösteriyor ama ne hikmetse aramalardaki indexi göremiyorum

istanblue

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
...

arkadaşlar ben sandbox mu yedim lütfen bir bileniniz açıklasın nasıl çıkarım bu durumdan domain kelimelerinde ilk sayfada bile çıkmıyorum ama
info:www.discoveryistanbul.com çıkıyor bu ban yemediğimi gösterir backlink alarak mı çıkarım yoksa siteyi değiştirmelimiyim metalarını footerini vs. yukarıdaki arkadaşlar normal bir durum demiş acaba ben sitede nerede hata yaptım bu arada google webmastersta sitemin indexini

Gönderilen URLler
1.629
Web dizininde 646 URL

gibi gösteriyor ama ne hikmetse aramalardaki indexi göremiyorum

:D:D:D:D Ban yemişsin.Sahte hit kullanırsan böyle olurr.:D:D:D:D

gorkemsanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır sahte hit falanda hiç dokunmadım illegal olaylara bugün düzeldi site :D aramalarda çıkıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5