İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2.300.000 kişiye reklam 40 tl...Seo pakedi alana 61k reklam bedava

beyinsel

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
10 tl’den başlayan fiyatlarla SOSYAL MEDYA PAKETLERİ

ister tanıtım yapın, ister sitenizi güçlendirin!

AKLINIZDAKİLERİ SORUN, YANITLAYALIM.

Süper fiyatlarla İstediğiniz Yerden
Bol Bol Reklam Yapın.

Tanıtımınızı yapıp raporlamalarınızı en hızlı şekilde teslim edelim. Mutlu müşteri portföyüne sizde katılın. Bol bol reklam yapın.

İster Facebook Reklam, İster Twitter Reklam, İster Toplu Mail, İster Seo Çalışması

...............................................................................................................
BU FIRSAT KAÇMAZ

İKİ HEDİYE BİZDEN !​

Seo Paketi alana 61.000 kişilik Facebook sayfasında Reklam ve 115.000 kişilik Twiter bağlantısı reklam BİZDEN HEDİYE

..................................................................................................................​

Sosyal Medya Bağlantılı Çalışmalarla Hem Sitenizi güçlendirip Ziyaretçi Sağlayın Hem Facebook + Twitter’de Reklamınız Olsun.

2.300.000 kişi'ye paylaşım 40 TL
Facebook'da 2.300.000 milyon kişiye ulaş. Reklamını yap.

250.000 kişi'ye paylaşım 20 TL
Twitter'de 250.000 kişi'ye ulaş. Reklamını yap. Ürününü tanıt.

4.250.000 Toplu Mail 32 TL
Şehir şehir, sektörel, 4.250.000 mail adresi ile bol bol reklam gönder

100 forum'da tanıtımı 15 TL
Tanıtım yazınızı, makalenizi 100 forumda yayınlayalım

Seo ile Sitenizi Uçurun 45 TL
Seo çalışması ile siteniz aramalarda ilk sıralarda çıksın.

Seo Paketi alana 61.000 kişilik Facebook sayfasında Reklam ve 115.000 kişilik Twiter bağlantısı reklam BİZDEN HEDİYE.

50 Paravan Blog 25 TL
Sitenizin gücüne güç katın.

400 Blok Backlink + 90 Edu Backlink 10 TL
Sitenizin gücünü arttırın, sitenize hit gelsin.

Facebook Tanıtım

2.300.000 kişi'ye bağlantınızı paylaşalım

Facebook internetteki en etkili reklam araçlarından biridir. Bir çok basın organından daha etkilidir çünkü reklam kitlesi sayfasını açtığında reklamınızı direkt karşısında görür.

2.300.000 kişiye ulaşan sayfalarımızda tanıtım yazınızı, resim ya da video'nuzu paylaşalım. Kısa yoldan ürün ya da hizmetinizin reklamını yapın. Hem de çok uygun fiyatlara.

1 Bağlantı - 30 Dakika : 40 TL
1 Bağlantı - 60 Dakika : 60 TL

Twitter Tanıtım

250.000 kişiye bağlantınızı paylaşalım.

Twitter'de aynı Facebook gibi tanıtımın etkili mecralarından biridir ve onun kadar etkilidir.

140 karakterlik tanıtım yazınız ya da reklam spotunuz ya da resim & video linkiniz en hızlı şekilde paylaşılır.

BİR BAĞLANTI:
250.000 kişi : 20 TL
350.000 kişi : 25 TL

Toplu Mail

4.250.000 toplu mail ile reklamınızı yapın.

Evet! Yanlış duymadınız. Şehir-Şehir, sektörel, ya da münferit bazda ayrılmış mailler sadece 30 TL.

Günümüzde bütün büyük şirketler toplu mail'i kullanıyor. Toplu mail tanıtımın vazgeçilmez parçalarından birisi.

Alın, istediğiniz gibi kullanın, toplu mail atın, istediğiniz zaman reklamınızı yapın.

4.250.000 Toplu Mail : 30 TL

100 Forumda Tanıtım

15 TL
Tanıtım yazınızı, makalenizi 100 ayrı türkçe forumda tanıtalım. Forumlar en çok ziyaret edilen yerlerdir ve reklam açısından önemli bir yer tutar.

Tanıtım yazılarınız çoğu forumda yıllarca kalır ve bu da devamlı tanıtım demektir.

Bazı forumların google değeri çok yüksektir ve burada yazınızın ve link'inizin bulunması sitenizin sıralaması açısından çok faydalıdır.

forumlardan bir bölümü PR4-5-6- değerine sahiptir ve burada yayınlanan yazılarınız dolayısıyla anahtar kelimelerinizle ilgili biri Google'de arama yaptığında sizin makaleniz sıralamada o forum adı altında ilk sayfada hatta ilk sıralarda çıkabilir.

Forum tanıtımı en çok tavsiye edilen Seo çalışmalarındandır.

Seo Çalışması

45 TL
Seo çalışması ile index hızınızda artış olur, site değeriniz yükselir. Aranan kelimelerde google'de üst sıralara çıkarsınız.

SEO PAKETİ ALANA 61.000 KİŞİLİK İKİ FACE SAYFASINDA VE 115 BİN KİŞİLİK TWİTTER SAYFASINDA REKLAM BİZDEN HEDİYE

Seo kısaca arama motorlarında sitenizin üst sıralara çıkması için yapılan çalışmadır.

Bir örnek vermek gerekirse. Dünya internet ticareti 7 trilyon dolar civarındadır ve bunun büyük bölümü google üzerinden gerçekleşir. Yani insanlar bir ürün alacakları zaman google'den aratırlar ve önlerine çıkan listeden bir kuruluşu seçerler. Burada sizin satacağınız ürünle ilgili kelime önemlidir. Örneğin biri ayakkabı alacaksa google'ye "ucuz ayakkabı fiyatları" yazabilir. ve bu cümle ile birlikte önüne bir liste dökülür. eğer siz de bu listede yer alıyorsanız satış yapabilirsiniz.

İşte bu listede üst sıralarda yer alabilmek için sitenizi güçlendirmeli ve google'ye sevdirmelisiniz. bunun için yapılan çalışmaya da SEO çalışması denir.

Ne kadar düzgün seo çalışması yaparsanız o denli google'de üst sıralarda barınırsınız. bu da daha çok görünmeniz demektir.

Altın Paket-Seo Çalışması :
1 Adet Makale Çalışması
50 Ziyaretçi Defteri
20 Türkçe Dizin
10 Forum tanıtımı
30 Sosyal İmleme
40 Web2 Profil backlink
50 Whois Backlink
10 forum Profil Backlink
61 bin kişilik Facebook sayfasında Reklam (BONUS)
115 bin kişiye Twitter Bağlantısı (BONUS)
Raporlama 5 gün.
Ping (İsteğe Bağlı)

Bilgi ve Sorularınız İçin : [email protected]
Ödeme Yolları : Paypal - Vakıfbank

avci1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

facebook sayfa bilgilerini alabilirmiyim pm den

Hayal_@

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook sayfalarının linklerini alabilirmiyim

baskopusko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook sayfalarını pm alabilir miyim. Aylık bir çalışma planlıyoruz.

halo162134

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Skype adresınızı veya facebook lınkınızı pm atarsıunız ekliyim konusalım ve reklamı yapalım ben ciddi müşteriyim uzun süreli çalısmak isterim.

reklams

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alabilir miyim twitter ve facebook hesapları lütfen

akin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook sayfa bilgilerini alabilirmiyim pm den

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5