İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 adet adsense koymak

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 adet adsense nasıl aynı sayfaya koyuluyo ben koyduğum zaman bi tanesi görünüyor.çoğu sitede bi kaçtane adsense war ben koyunca görünmüyo anlamadım gitti.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
renk kodlarını değişmeyi dene.mümkünse kanal oluştur slayer. Ayrıca Az reklam çıkan bir kelimeyse bazen onu yapabiliyor..

İframeli seçenek de mevcut.Sanırım onu biliyorsundur zaten.Ama ben renk kodlarını değişerek 2 aynı reklamı kullanabiliyorum.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben görüntülüyorum herhangi bir şey değiştirmeden. Bence o kelimedeki reklamların azlığındandır.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya anahtar kelime bile war altta azlıktan deil başka sitelerde aynı reklam çıkıyo bi şu renk kodunu deiştireyim ole deneyim olmmazsa bakarız bi çaresine

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
renk kodunu deiştirdim yine olmadı :(
kod burda
<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-00000000000000";
google_ad_width = 336;
google_ad_height = 280;
google_ad_format = "336x280_as";
google_ad_type = "text_image";
google_ad_channel ="";
google_color_border = "FFFFFF";
google_color_link = "F93A03";
google_color_bg = "FAFAFA";
google_color_text = "4C4C4C";
google_color_url = "000000";
//--></script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide farklı biçimlerdeki reklamları dene mesela biri 120x .. iken diğeri 468x60 olsun.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sure sonra ikinci adsensete de cikiyor

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o içerikle alakalı çıkacak daha fazla reklam bulamıyorsa, daha fazla zorlamanın anlamı yok demektir. hosting ile alakalı bir sayfada 3 reklam biriminde de reklam çıkarken, bazı konularda 1 reklam birimi bile zar zor çıkmaktadır.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
bide farklı biçimlerdeki reklamları dene mesela biri 120x .. iken diğeri 468x60 olsun.
denedim yine aynı sorun

o içerikle alakalı çıkacak daha fazla reklam bulamıyorsa, daha fazla zorlamanın anlamı yok demektir. hosting ile alakalı bir sayfada 3 reklam biriminde de reklam çıkarken, bazı konularda 1 reklam birimi bile zar zor çıkmaktadır.

bir sure sonra ikinci adsensete de cikiyor
dediğin gibiyse ben koyayım daha sonra çıkar demi?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içeriğinle alakalı olarak reklamveren sayısına bağlı reklam çıkıp çıkmaması. ayrıca reklam gösterim sayının artması cpm değerini düşürebilir, bu yüzden fazla reklam göstermeye çalışmamanı tavsiye ediyorum şahsen. onun yerine o 1 reklamdan en çok tıklamayı almaya çalışmak daha mantıklı.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görünüyo ama birinde diğerinde hiç çıkmıyo reklam cıkmadıgı zaman kamusal reklam cıkması gerekmezmi ? ben zaten reklam görünmüyo dwemiiyorum hiç bişey görünmüyo ads by google yazısıda görünbmüyo

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
slayer o işde reklam azlığından o bendede oluyor..bi bakıyorum reklam yok başka sayfada farklı içerikde var.. iframe ile kullan aynıda olsa çıkıo en azından :)

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger kodları sitene yeni koyuyorsan o içerikteki reklamların çıkması zaman alır. o 2 kodu sitene koy ve bekle reklamlar cıkmaya başlıyacaktır.

örnek: siteme 3 adsense kod koydum teki çıkıyordu yarın oldu 3 üde çıkmaya başladı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5