İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 adet adsense yan yana

marquis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.antalyaticaret.org adresinde üst kısma bugün 2 adet reklam yan yana koydum. görüntü olarak girenler liste zannedip tıklıyor. acaba aykırı birşeymi yapıyorum? bu konuda yeniyim sayfada max. 3 adet olacağını biliyorum ama işte ban korkusu... yardım ederseniz sevinirim.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
aynı şekilde bende kullanıyorum. inşallah ilerde bir problem çıkmaz. Ama sanmıyorum bir çok site kullanıyor.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kurallara aykırı bir durum yok site dolu olduktan sonra problem çıkmaz.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şimdi aynı boyut 2 reklam koymak serbestmi arkadaşlar tam bilen avrmı

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
şimdi aynı boyut 2 reklam koymak serbestmi arkadaşlar tam bilen avrmı

iki adet aynı boyut yasak diye biliyorum ama reklamları yan yana koyacaksan 336x280 ve 250x250 kere reklam boyutlarını yan yana kullanabilirsin veya yazı veya makale varsa sayfada birini iceriğin ust tarafi birini iceriğin bitişine yerleştirebilirsin

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iki adet aynı boyut yasak diye biliyorum ama reklamları yan yana koyacaksan 336x280 ve 250x250 kere reklam boyutlarını yan yana kullanabilirsin veya yazı veya makale varsa sayfada birini iceriğin ust tarafi birini iceriğin bitişine yerleştirebilirsin

evet ebnde öyle bildiğim için kafam karıştı 3 rekalm ama aynı boyut koymak haksız gösterim sayılıyormuş

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurallarda yan yana reklamlarimizi koyamazsınız diye bir madde yok, o zaman yasak da yok.

bitmiştir konu.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kurallarda yan yana reklamlarimizi koyamazsınız diye bir madde yok, o zaman yasak da yok.

bitmiştir konu.

kimse yan yana reklam koyulması konusunda bir şey demiyor zaten sadece aynı boyutta 2 reklam aynı sayfada olayı google aynı boyutta reklamın haksız gösterim oluşturdugunu söylüyor.

O yüzden cogu sitede görüyorum ve buda aynı banlanmış siteye başka reklam koyulurmu olayına döndü yanai aynı boyutta reklam olurmu olmazmı diye ads bir madde koymamış ama yine insan şüphe duyuyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5