İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır 2 adet N97

Eftelya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm arkadaşlar
Dayım amerikadan gelirken 2 adet replika N97 getirmiş... Kendisinde orginali olduğu için 2 sinide bana verdi
Benimde Samsung markalı telefonum olduğu için bu 2 sini satma kararı aldım
1 nin kutusu açık diğerinin kapalı ama bayan olduğum için emin olun çok temiz kağıdı bile daha üstüne :)
Dayımın orginal N97 siyle karşılaştırdım, ikisi arasında hiç bir fark yok boyut olarak...Menüleride aynı sadece batarya yazıları değişik
Açık olanı resim çekmek ve çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için açtım
Buyrun resimleri;
1269613321-n971-32kb.jpg

1269613286-n972-47kb.jpg

Özelliklerini kitapçığından anladığım kadarıyla yazıyorum;

Özellikleri=
*Tam 2.0 mp kamera + flash(çok kaliteli)

*Çift sim kart - TV

*Dokunmatik ekranı çok rahat

*Ön ve arkada kamera (3G malesef yok)

*Msn - Java - İçinde 4 adet oyun var

*Opera Mini ile Facebook'a girebilir, Youtube'dan video izleyebilirsiniz

*MP3 - MP4 - MP5 Desteği

*Tam 2.0 mp kamera + flash(çok kaliteli)

*16GB Hafıza Kartı Desteği

*Şarj Aleti - Kulaklık - USB Kablo

Açık konişiyim fiyatları konusunda hiç bir fikrim yok... Bir arkadaşa sordum 140$ civarı bir fiyat verdi...Bende onu dinleyeceğim :)

Ürünü Fiyatı: 100$

Ödeme şekli olarak sadece paypal'ım var :S
Önümüzdeki ay hesap çıkartmayı düşünüyorum.(ayrıca bi sorum var.paypaldaki parayı nasıl nakit yapabilirim? )

T

trgy

Misafir
Replika telefonlardan insanların canları yanmaya başladı o yüzden pek rağbet yok artık. Satacağınız kişiler ise daha replika kullanmamıştır o yüzden alacak olanlardır. :)

Eftelya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Replika telefonlardan insanların canları yanmaya başladı o yüzden pek rağbet yok artık. Satacağınız kişiler ise daha replika kullanmamıştır o yüzden alacak olanlardır. :)

Bu baya ağır oldu :p
Ama gerçekten ürün çok güzel, biliyorum çin mallarına bakış açımızı ama bu tabuyu bu ürün yıkar :)

Eftelya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100$ yapıyorum fiyatı :S
Eğer 100'dende gitmezse satmayacağım :/

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yazılan özellikleri gerçeği ne kadar yansıtıyor?
Çin mallarında vga kamera oluyor ve 16gb hafızada bana pek inandırıcı gelmedi. Telefon gerçekten 16gb hafıza kartını kaldırabiliyormu?

Eftelya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılan özellikleri gerçeği ne kadar yansıtıyor?
Çin mallarında vga kamera oluyor ve 16gb hafızada bana pek inandırıcı gelmedi. Telefon gerçekten 16gb hafıza kartını kaldırabiliyormu?

Araştırdığıma göre 3 çeşit çin replikası varmış
1-en kötüsü
2-ortası
3-en kalitelisi(wi-fi mevcut)

Bu ürün bu şablona ve özelliklere göre 2. sırada
Wi-fi side olsaymış en kaliteli replika olacakmış :)

Ürün 16gb destekliyor...VGA konusunu bilmiyorum 1-2 kez duydum hatta o terimi
ama ürün kutusunda 2mp yazıyor
Umarım aydınlatıcı olmuştur

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ürün kutusunda yazıyorsa kesin yalandır çünkü çin mallarının kutusunda yazan herşey yalan oluyor ürün adı dışında. Onları insanlara satabilmek için yazıyorlar. Çin mallarında ürüne bağlı olarak 10a yakın replika bulunabiliyor. Örneğin iphone.

Eftelya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almayacak olanlar yorum yapmazsa :)
Ayrıca kutudakiler yalan diye genelleme yapmak ne kadar doğru?

T

trgy

Misafir
Size suçlamada bulunan yok yanlış anlıyorsunuz. ben tam tersine burada satış yapılmasını isterim ama gerçekleri söylüyoruz.

dipnot: raporlayarak bildirin bize silelim isterseniz tüm satış ile alakası olmayan mesajları. :)

Eftelya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size suçlamada bulunan yok yanlış anlıyorsunuz. ben tam tersine burada satış yapılmasını isterim ama gerçekleri söylüyoruz.

dipnot: raporlayarak bildirin bize silelim isterseniz tüm satış ile alakası olmayan mesajları. :)

Hayır aslında yanlış anlamıyorum :)
Anlıyorum sizi, ama kutunun üstünde yazıyorsa mutlaka yalandır tabiri çok karalayıcı fark ettiyseniz.Kutuda Bluetooth yazıyor ve bluetooth özelliği mevcut tv ise gene öyle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5