İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 adet popüler domain satılıktır.

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.sonsuzol.com - Günlük tekil 2500 civarı. site yeni açıldı ve googledaki tüm bilinen taktikler uygulandı. vereceği page rank 4 bazı sitelere göre 5 .
günlük şu anda 2100 civarı googledan geliyor. onun haricinde hitler arama motorlarından.
Hiçbir sitemden reklam yapmıyorum. Bu yüzden açıldıgı zaman aynı hitlere size tekrar gelecektir.
Bir ara bedava sms hizmetimiz oldugundan iyi üye çektik.

Açık Arttırma Değeri : 150 YTL

www.turkceforum.net - 10 gb dan fazla film arşiviyle Türkiyedeki en büyük bedava forumdu. 60 bin üyeden temizlik yaparak 10 bin üyeye indirdik. Günlük tekil hitleri 30 bini gördü ve aktif sayısı 1500 oldu. Şu anda 1 hafta önceki istatistiklere göre 4000 5000 arası tekili var. google üst sıralarda cıkıyordu ancak hile olmasın diye alt sayfaları silmiştim. page rankı 3 ve 4 olacakmış.

Açık Arttırma Değeri : 500 YTL

Tüm hitler adres yazılarak oldugu için açtıgınız anda hit akımı olacagından emin olabilirsiniz.

Açık konuşmak gerekirse daha önceden 650 $ teklif olmustu ancak en popüler donemi oldugu için satmamıştım.Ancak şu anda 500 ytl den açık arttırmaya sunuyorum.

Teklifler için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dayanmıyor sunucum artık. ugrasamam. zaten 7 nisanda hostum bitiyor. bu yüzden kapatıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5