İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Adet Ücretsiz Facebook Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar merhaba,

Madem ki artık İyinet'teyiz, ben de birşeyler yapayım istedim. Aslında ücretsiz domain, host, tanıtım yazısı gibi şeyler düşünmüştüm; ama Facebook sayfa hesabımı açınca karşıma çıkan 2 sayfadan başlayım istedim. Ki onlara da sıra gelecek.

Uzun zamandır kullanmadığım ve kullanılmamaktan heder olma durumuna gelmiş 2 sayfa mevcut elimde. İkisi de toplu bir sayfa alımında elime geçmişti. Hiç ilgilenmedim. Sayfalar ufak; ama belki birilerinizin işini görür. Sayfalar hakkında şöyle mi böyle mi tarzı sorularınıza cevap veremem, inanın benim de sayfalar hakkında hiç bilgim yok :)

Sayfaları çekilişle vereceğim için; konunun altına ben de varım ya da istiyorum tarzı yorumlar yazmanız kafi :)

16 Ağustos Perşembe yani bu akşam nete girdiğim bir vakit konuya süre bitti yazıp, çekilişi yapıp veririm hemen. Şartım felan yok, dediğim gibi konuya yazmanız kafi.

2 sayfada tek kişiye verilmeyecektir. 2 kişiye 1'er sayfa daha adaletli ve memnuniyetli olur sanırım.

Sayfalar:

Sayfa-1 | Sayfa-2

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar çekilişi şimdi yapıyorum. Asıl çıkana SAYFA-1, yedek çıkana SAYFA-2'yi vereceğim. Birazdan ekran görüntüsü ekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5