İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 adsense hesabı, aynı adres

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 tane adsense hesabımada aynı adres belirtsem, aynı adrese pin gelse, aynı banka hesap numarasına para gelse
problem yaşanır mı?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
isimde aynı olursa ilk etapta kabul etmezler ama isim farklı olursa bir hesap banlanır ve incelemeye alınırsa diğer hesapta tehlikeye girebilir...

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum adresini değişik yaz sadece postacının evi bulması yeterli :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki,iki hesabıda takip eden kişinin aynı olması tek başına yeterli bir problem değil mi?

biryerdeyim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google aynı isimle hesap kabul etmediğine göre farlı bir banka hesabı kullanman daha doğru olur.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bir hesapta bilgileri sallamıştım ama domaine whois çekip yollamışlar pini.Şimdi asıl kullandığım hesaba da yanlışlıkla 24 numara yerine 27 numara yazmışım.Yola çıktı pinim.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar adres kısmını gayet dıkkatlı ıncelıyorlar bence çünkü hesabıma adresı eksık gırmıstım ama postacı anlardı yanı :) google dan hesap bilgilerinizi dogru (daha acıklayıcımıydı neydı gecmıs zaman :) ) gırın tarzında bı mail geldı kabul edılmeden once duzeltıp tekrar yollayınca kabul edılmıstım bu durumda dusunmek lazım aynı adres gırmeyı amcan dayın fılan gir işte farklı bı adres bi zarf gelmiyormu sonucta ;)

Ahmet Barut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adense'e başvurrurken oturduğumuz ilçenin ptt adresini versek ordan postayı alsak olmaz mı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5