İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2. Adsensem gelmis :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhabalar..
Bir cogunuzun bildigi gibi 3 kez basvurmustum farkli isimlerle adsense'ye . 1 tanesi gecenlerde gelmisti. Simdi 2. gelmis :)
Hani gmail'i satiyorlardi ya. Bende simdi adsense'yimi satsam ne yapsam :D
Bakalim 3. ne zaman gelecek..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hehehe walla gelmeyenlere satilabilir :) ama ordaki check payable to kısmı ndaki isim degiştirilebiliyormu ?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bilmiyorum :) Ama bir yolu bulunur elbette. Yanlis anlamayin satacagimdan söylemiyorum. Yani satmam. Ama isim felan degistirilebiliyorsa birisine hediye edebilirim. Nasil olsa 3. de gelir yakinda. Zaten pek adsense ile ilgilenmedigim icin su anda kullandigim yeterli. Hatta fazla bile :)
10 Gunde 15 $ kazandirmis.
Ayiptir soylemesi ben sedo'dan 5 gunde 180 € kazandim :D

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsensede çekin ismiyle kesinlik oynama yapamazsınız.. 2 hesaptan biri farkedildiği zaman muhtemelen kapatılır..

İyi çalışmalar..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Valla fark yapmaz. Zaten farkli isimlerle basvurmustum. Diğer 2 si arkadaslarin adina. iLk gelen benim adima. Bu gelen arkadaslarin hangisinin adina bilmiyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5