İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2. Adwords taktikleri:)saldırın:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tecrübelere dayanarak bu makaleyi yazıyorum. deneme - yanılma yaparak test edilmiştir..
bunu denedikten sonra açtığım 12 hesap ta sıfırlanana kadar aktif kaldı. yani süper çalışıyor

önce :

www.ccleaner.com adresinden programı indirin ( Türkçe desteğide var )
Bilgisayarınızdaki tüm cookileri, geçmiş sayfaları vs..temizliyor ( programı öneren Slayer'a teşekkürler )

program ile PC nizi temizleyin..

sonra google.com/adwords adresinden hesap açın ( standart ) hesap açın..üsttekini ( alttakini değil )

- gmail den bir hesap oluşturun ( mail adresinizin mutlaka gmail olsun )

ve reklamınızı girin.. ( daha önce anlatmıştım )

kısaca :

- ccleaner programı
- gmail hesabı
- standart hesap

ve alternatif olarak bir öneri daha www.notlong.com adresinden " kısa URL " yapıp adresinizi ekleyebilirsiniz. ( bazen google 2 den fazla girilen site adreslerinde sorun yapabiliyor )

Yukarıda yazdığım yol ile 12 hesap açtım hepside çalıştı ve aktif:)

kolay gelsin.. + rep leri unutmayın:)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler favorites.Birde böyle deniyelim inş. sorun çıkmaz.

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol eline sağlık, ya bu kuponları haziran sonrası için nasıl stoklayabiliriz :D

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"programı öneren Slayer'a teşekkürler "
bende teşekkür ederim ben yazacaktım ama vakit bulamadım :)

ccleaner ' ı başka amaçlar için kullanmanız önerilmez.(adsense vb)

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek bilgim olmadığı için soruyorum, 30 hazirana kadar X tane kupon aktif edip 1 ay sonra bu hesapları henüz açık olmayan bir site için kullanabilir miyim ?

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece opera kullansaydın daha kolay olurdu. Ayrıca Cpanelden mail forwerds yapıp bir sürü mail oluşturup, hepsine ayrı hesap açabilirdin.

R

ReiSeM

Misafir
Ya beyler bişiler sormak istiyorum ben bu adwordsen yaklasık 25 ytllik kupon alıcam ama skıntısı olmasın sonra yani biter fln diyolar ya ben o kuponları 3-4 ay kullanmayı hedefliyorum.Çünkü su adna yaz ve NBA bitti kullansam bi işer yaramayacak.EYlül gibi laızm bana ne tavsiye edersiniz.Bu konuda bilgili olan ve satan varsa [email protected] eklerse sevinirim.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kupon işi bugün itibarı ile bitti. başka yollar aramanız gerekecek.

serdarbakar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bugune 50 tane kuponumu ayırdım. 30 haziran son gün değil miydi? Nasıl biter, çıldıracam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5