İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 AYDA SÜPER KAZANÇ TÜRK PTC SİTESİ ( NAPOLYON VE NEOBUX I SOLLAR)

Reny55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MERHABA ARKADAŞLAR, BUGÜN SİZLERLE TAMAMEN YERLİ, 100 % GÜVENİRLİR BİR PTC SİTESİNDEN BAHSEDİCEM.

SİTEYİ 2008 DEN BERİ KULLANIYORUM VE ŞUANA KADAR 700 LİRA ÖDEME ALDIM.ÖDEMELER IBAN NUMARASIYLA

YAPILIYOR VE HER PAZARTESİ ÖDEMENİZ ALABİLİYORSUNUZ.TEK YAPMANIZ GEREKEN GÜNDE 50 LİNKİ TIKLAYIP

KENDİ KULLANICI ADINIZI YAZMANIZ.HER TIKLAMADA 20 KURUŞ HESABINIZDA, BAŞLANGIÇTA 5 TL BONUS VERİYOR.

100 TL YE 2 AY GİBİ BİR SÜREDE ULAŞABİLİYORSUNUZ.ALT ÜYELERE MAİL YOLUYLA DAVET YOLLAYIP KAZANCINIZI

10 KATINA KADAR KATLAYABİLİRSİNİZ.

İLGİLENEN ARKADAŞLAR BURDA MAİL ADRESLERİNİ BENİMLE PAYLAŞSINLAR BEN SİZLERE DAVET GÖNDERİCEM..

ŞİMDİDEN BOL KAZANÇLAR..

memetxyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel mesaj yoluyla mail adresimi gönderdim size ama halen cevap vermediniz.Konu geçerli değilse bir zahmet kapatın o zaman.Boşuna beklemeyelim biz de.

tolgacan86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaklaşık 2-3 yıldır bu işlerle uğraşıorum böyle bir Türk sitesi hiç duymadım.. merak ettim pm alayım..

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu eski konui arkadaşlar hortlaşmış sağolsunlar

Güncel kazançlı PTC arayanlara tavsiyem --> Ojooo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5