İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2. Burak Baysan Olayı :)

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail'ime gelmiş, herkes ile paylaşmak istiyorum..

SAYIN Garanti Bank Müsterisi...

Sifrematik için basvurunuzu henüz yapmadiginiz sistem tarafindan tespit edilmistir. Bildiginiz üzere Garanti Bankasi sifrematik kullanimini son dönem içerisinde yasanan dolandiricilik eylemlerini engellemek amaci ile Türkiye de ilk kullanan bankalardan birisidir. Sifrematik ile internet bankaciligina giris yaparken tek kullanimlik bir sifreye sahip olursunuz ve size verilen küçük sifrematik cihazi sayesinde her girisinizde yeni bir sifreye sahip olursunuz. Sifrematik siz degerli müsterilerimizin bilgi güvenligi için zorunlu hale getirilmistir. Lütfen sifrematik basvurunuzu internet bankaciligina giris yaparak gerçeklestirin...

http://206.125.217.23/basvuruA5.php :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sayfayı kaldırmışlar..nedense hep garanti bankası ile uğraşıyorlar..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
sayfayı kaldırmışlar..nedense hep garanti bankası ile uğraşıyorlar..

çünkü inanilmaz iğrenç. bi banka :)
verdikleri hizmetlerin hepsi birbirinden kötü, doğru düzgün yaptıkları hiçbir iş yok !
kim uğraşıyosa eline sağlık. (tabi dolandırılan insanlar için demiyorum bunu, o bankaya herşey müstahak)
daha uğraşsın onlar o gerizekalı şifrematikleriyle...

A

altar

Misafir
Can' Alıntı:
çünkü inanilmaz iğrenç. bi banka :)
verdikleri hizmetlerin hepsi birbirinden kötü, doğru düzgün yaptıkları hiçbir iş yok !
kim uğraşıyosa eline sağlık. (tabi dolandırılan insanlar için demiyorum bunu, o bankaya herşey müstahak)
daha uğraşsın onlar o gerizekalı şifrematikleriyle...

Yazdıkların Türkiye'de karşıyakalılık, Kanada'da Quebec'lilik, Bilgisayar dünyasında da linuxçılık yapmaktan farklı bir şey değil.. Sırf laf olsun diye yazmışsın, Garanti çok iyi bir bankadır.

Halo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu da mı Burak Baysan yapmış? Burak Baysan içerde değil miydi?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar' Alıntı:
Yazdıkların Türkiye'de karşıyakalılık, Kanada'da Quebec'lilik, Bilgisayar dünyasında da linuxçılık yapmaktan farklı bir şey değil.. Sırf laf olsun diye yazmışsın, Garanti çok iyi bir bankadır.

yok arkadaşım, o anlamda söylemedim, dikkat ettyisen başka bir bankayla da kıyaslamadım.
Garanti bankasıyla okadar çok sorun yaşadım ki, o bakımdan söyleyeyim dedim.
eğer garanti böyle yapı kredi böyle deseydim ozaman dediğin doğru olurdu...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Can' Alıntı:
yok arkadaşım, o anlamda söylemedim, dikkat ettyisen başka bir bankayla da kıyaslamadım.
Garanti bankasıyla okadar çok sorun yaşadım ki, o bakımdan söyleyeyim dedim.
eğer garanti böyle yapı kredi böyle deseydim ozaman dediğin doğru olurdu...

1,5 yildir tum islemlerimi garantiden yapiyorum. Gerek kurumsal olarak gerekse bireysel manada Garanti musterisiyim. En az sorun yasadigim banka. Gerci hicbir banka ile "o kadar çok sorun" yasamadim. Tabi 25 milyon kisilik hedef kitlede senin sorunlar yasamis olman Garantiyi kotu yapmaz.

altar' Alıntı:
Yazdıkların Türkiye'de karşıyakalılık, Kanada'da Quebec'lilik, Bilgisayar dünyasında da linuxçılık yapmaktan farklı bir şey değil..

Windows Garanti bankasi gibi sorunsuz calismamaktadir. 3. benzetmenize kismen katilmiyorum :)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu zaten ben kendi gorusumu belirttim :)
herkesin favori ve çok az sorun yaşadığı bi bankası vardır...
konu nerden nereye geldi:) bankaları tartışacaz biraz daha böyle giderse ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5