İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 DK Bi Görüşünüzü Söyleyin!!! [Önemli]

K1R1A1LM1AS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bence sitenin arkaplan rengi çok göz yoruyor, belki o rengin daha açık bir tonunu tercih edebilirsin. İçerik olarak ise bence bir anda bu kadar çok forum bölümü oluşturmak pek mantıklı değil, çünkü gelen ziyaretçiler bakacak forumların çoğunda mesaj sayısı sıfır, üye olmaktan vaz geçebilirler.

Kolay gelsin.

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
vBulletin 4'e geçmeni önermiyorum, temada zaten birşey yok. Tablo başları ve tablo altlarının renkleri değiştirilmiş o kadar. Önerim:

Arka planı beyaz yap, tablo başlarını turuncunun tonlarında grade şeklinde yap. Yani atıyorum uçuk bir turuncu renginden, koyu turuncu rengine doğru gitsin. Daha güzel olacaktır.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Daha güzel olabilirdi.
Logoyuda forumun başlangıç noktasıyla beraber hizalasaydın daha iyi gözükürdü..

xmx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer arkadaşın dediği gibi göz yoruyor. Biraz daha koyu bir turuncu olabilir illa ki turuncu olacaksa.

Dream Prince

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
illa turuncu olacak :D logoyu vbnin beyaz olan bölümüne hizaladım orayı değiştirince böyle oldu düzelticem...

Ekleme: arkadaşlar birde içerik nasıl?

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
logo kötü :( gerisi iyi ; jpeg beyaz arka plan yerine %30 saydam beyaz taban yapsan üstüne iyi efektlerle yazı yazsan ve logoyuda Forum Turquie yazan tabloyla birleştirsen bi derece daha iyi olur :)

Dream Prince

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o arı için çok uğraştım kendim yapmıştım :)... arkadaşlar şu logo için kodlarla biraz uğraştım olmadık şeyler oldu. neyse şu logo vb default ta beyaz yere hizalanmıştı bunu nasıl görünen yere hizalıycam ???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5