İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 gün tiklamalar fazla?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam benim persembe ve cuma günlerimin tiklamalari acayip cogalmis persembe 1400 uzerinde cumada 700 yakin olmus bunlar nasil olur nerden olur böyle biseyin olmasi normalmi? normalde gunlugum 150- ile 200 arasi tiklama yani ayrica adsense email yolladim baksinlar yarin basima bisey gelmesin diye yazdim acaba yardigim icin yanlismi oldu? Ayrica burda bir baslik vardi adsense uyaralim bu yamuklarin bos tiklamalar baskalarin bizi sevmemeleri ve bizim ban yememiz icin tikladiklari vardi orasi nereydi? Ayrica ne yapmaliyim böyle tiklamalar olmasin diye?

Saygilarimla....

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle tıklamalar olmasın diye bir şey yapamazsın ama sabrımız karşısında el pençe divan duran google adsense ekibine mail yollaman iyi olmuş.

adsense email yolladim baksinlar yarin basima bisey gelmesin diye yazdim acaba yardigim icin yanlismi oldu?

Burayı anlayamadım açıklayıcı yazarsan belki bir yorumda bulunabiliriz.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani ben dedimki bu tiklamalar biraz fazla kesin yanlis biseyler vardir sevmiyen tiklamis ola bilir yarin sizler kalkip beni banlamayiniz diye yaziyorum tiklamalari bir kontrol edin ayrica haberiniz olsun diye yazdim....sitemde ugrasan cok ddos saldirilari var simdide bu tiklamalar...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
15 gün önce buna benzer bişi benimde başıma geldi. Adsense ye bildirdim olayı. 5 gün sonra cevap geldi.

uyarınız için teşekkürler felam diye. takipcisiyiz olayın felam yazmışlar.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ddos saldırısı oluyorsa bu google problemi değilki ddos saldırılarından korunmak için scriptler var forumdada bahsi gecmişti onları deneseniz daha iyi olur bence.

Her sorunda google mesaj atmakla kıllandıracaksınız adamları sen hile yapıyorsun diye atacaklar sonra.. önlem alman güzel birsey ama fazlasına kaçma derim..

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elbette vardır sistemi kuran onlar bazı seyleri düşünmüşlerdir. Benim demek istediğim herzaman google ile msn arkadası gibi mesajlaşmayın. Herkes en ufak sorunu bile google'a mail yazdım diyor (sözüm sana değil yanlış anlama) cevap 2 hafta sonra geldi yazıyor bir sonraki mesaja tabi o kadar sürede cevap gelir gerekli gereksiz herşeyi yazarsanız sorularınıza cevap almanız vakit alır.

Biz atmassak başkaları atacak derseniz o tartışılır. Bazı şeyleri oluruna bırakmak herzaman iyidir.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ilk sefer googleye mesaj attim mecburum yarin banlanmayim diye bilsinler yarin onlar yollayip uyarcaklarina ben onlari uyarim gereken yapsinlar ve yarin basim agirmasin. Benim dustugum duruma kesin cok kisinin basina gelmistir gelecektir bunada care bulmasi gerekir.... Neyse insallah care bulurlar...

L

lightfg

Misafir
sebep

senin sitenin kaynak textini birisi kendisine kopy yapipip kendi sayfasina koymustur ve yanlislikla senin adsense kodu da oraya koymustur, yani o isi yapan kisi kendi adsense kodu ile senin kodu degistirmeyi unutmus olabilir :)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hahahahahaha oda ola bilir googleden email aldim tsk ediyorlar bildirdim icin bakacaz dediler.... ama senin dedinde dogru ola bilir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5