İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 günde adsense onayı aldım

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce adsenseye başvurmuştum, sonra nette forumları filan gezmeye başladım adsense hakkında bilgi için.türkçe sitelerin çok geç onay aldığını gördüm.bir iki günlük üşengeçliğimden sonra ingilizce bi site yapmaya karar verdim. ps.net.tr.tc içerik iyi sayılır konu TEK 1 anasayfa + 5 ara sayfadan oluşuyor ve İNGİLİZCE :) bu ayın 21inde tekrar yeni bir başvuru yaptım farklı bir mail ile ve 23'nde onayım geldi :p
Yani size tavsiyem türkçe bir siteyle başvurduysanız ve hala bekliyorsanız üşenmeyin basit bi ingilizce site hazırlayın 2 günde onaayınız gelsin . ama beklemek isterseniz bilmem :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitende ingilizce reklamalrdan ne kadar kazanc saglıcan o mechül yani tıklama oranı yüksek ama türk ziyaretcilerin ilgisini cekmez.

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten o siteyi öylesine yaptım imzamdaki sitem benim içib önemli olan hit ise tim dünyadan alıyo hangi ülkelerden devletlerden girildiğini yazsam belki adlarını hiç duymamışsındır LoL :) ps.net.tr.tc sitesi için açtığım adsense hesabından imzamdakine kanal açtım yoksa zaten ps.net.tr.tc'in hiç hiti yok diebilirim :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5