İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Hesap Açtım Şimdi Nolucak??????

E

echo

Misafir
benim 2 tane sitem var aynı bilgisayarda farklı isimlerle bu sitelerime adsense hesabı açtım.

bazı kaynakalr ban yiyeceğimi söylüyor bunun önüne nasıl geçebilirim?

cevapler için şimdiden teşekkürler...

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun önüne geçmek için tek hesap kullanmalıydın..2 hesabada aynı bilgisayardan login oluyorsan büyük ihtimalle atılırsın.

E

echo

Misafir
yau atılacağım kesinmi

mesela bi internet kafede ayrı hesapalra girincedemi ban oluyor?aynı şey değilmi?

ne geçersiz tıklama var nede başka bişe napıcam ben yaa

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok hayır hiç bişey olmaz,,,aynısı benim başımada geldi yapacagin seyi soyleyim,,,

hangisini devam ettirmek istiyosan o mailden adsense türkiyeye mail at,sole yaz

ben 2 hesap açılaagini bilmiyordum ama daha sonra kuralları okudugumda 2 hesap açmanın yasak oldugunu ogrendim,,,diger hesabımı kapatmak istiyorum,,birazda kendini acındır falan :D
sonra sana bi mail gelicek orda aynen şöle yazar

diğer hesabınızı kapattık,,ordaki parayı bu hesabınıza 1.ayın sonunda işlicez,,güle güle kullanın,,,
bize mail atmaktan çekinmeyin.

bu kadar

L

Limitsiz.Net

Misafir
echo' Alıntı:
benim 2 tane sitem var aynı bilgisayarda farklı isimlerle bu sitelerime adsense hesabı açtım.

bazı kaynakalr ban yiyeceğimi söylüyor bunun önüne nasıl geçebilirim?

cevapler için şimdiden teşekkürler...

adamlar hile yapıyor banlanıyor sonra piyasaya bir sürü banlanma nedeni sürüyorlar

bu iki hesap 3 hesap muhabbeti kesinlikle yalan biz bir cafeden 4 kişi giriyorduk hepimizin de adsense hesabı vardı hiç bir sey olmadı

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
limitsiz artık şans mı diyelim seninkine?Ben 2 hesabı olup o sebepten banlanan çok kişi gördüm.

E

echo

Misafir
yau kardeşim hesap benim değil arkadaşıma verdim ama aynı bilgisayardan giriyoruz nolucak şimdi hee??? :D

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TReX' Alıntı:
bunun önüne geçmek için tek hesap kullanmalıydın..2 hesabada aynı bilgisayardan login oluyorsan büyük ihtimalle atılırsın.

ben 5 hesapla login oluyorum ne diosun :)
bırakın bu işleri

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Limitsiz.Net' Alıntı:
adamlar hile yapıyor banlanıyor sonra piyasaya bir sürü banlanma nedeni sürüyorlar

bu iki hesap 3 hesap muhabbeti kesinlikle yalan biz bir cafeden 4 kişi giriyorduk hepimizin de adsense hesabı vardı hiç bir sey olmadı

aha serhatta benim pcden adsense hesabına girdi 6 olmuştu :)

L

Limitsiz.Net

Misafir
size geldiğimde ben iki tane adsense hesabıma baktım olum 7 olmus :) de gel bunu burdakilere anlat 150 tanede acsan bişi olmayacak ama adam baska nedenden banlanıyor yediremiyor sonra aynı pc den 2 hesap actım banladılar diyor ...

M

maxialem

Misafir
bişey olmaz derim ben yakında bitiricem zaten bu tıklama olaylarını :) ah bende 2 hesap açabilsem varya

P

Politie

Misafir
iyi de ayni isimle nasil iki tane hesap actin eger gercek ismini vermediysen her iki hesabinada biriken para yandi demektir. cunku cekler senin ismine geliyor. ayrica ikiside kendi adinaysa hesabinin birini login olup kapatabilirsin kapatmazsan ortaya cikicaktir.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Politie' Alıntı:
iyi de ayni isimle nasil iki tane hesap actin eger gercek ismini vermediysen her iki hesabinada biriken para yandi demektir. cunku cekler senin ismine geliyor. ayrica ikiside kendi adinaysa hesabinin birini login olup kapatabilirsin kapatmazsan ortaya cikicaktir.
LOgin olup nasıl kapatılıyor. hesap iptal yada kapat diye bişey ben görmedim ?

H

HoBaa

Misafir
Hayır bişi olmaz.

Eğer adres ,telefon ve isim farklıysa aynı bılgısayardan actıgın 2 hesap bişi olmaz.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Politie' Alıntı:

kendi adıma 2 hesabım var. 1 senelik hesap

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5