İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 inci KANITLI ÖDEMESİNİ ALDIM İSPAT BUDUR 2 EURO ANINDA !!!

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KANITLI ÖDEMESİNİ ALDIM İSPAT BUDUR PTC sitedir 2 EURO ANINDA !!!

Gercek KANITLI iSPATLI ÖDEMELi dir.

Bazı sitelerden çok kisi bahsediyor ama kendi almış olduğu ödeme yokken sitenin kendi içinden rasgele bi kanıt alıp ödeme kanıtlı diyorlar buna karsıyım çünki çoğu site CORT çıkıyor bu yuzden bu 2 inci KANITLI sitedir ödeme aldıgım bana attir.
Yalandan üye yaptırıpda ref kazanmak için zaman kaybı emek harcatanlaradır sözüm. Yarası olan gocunur.:tili

Önce üyelik için TIKLAYINIZ üye olduktan sonra reklamlar belli zaten ( • View Advertisements ) tıklayın veya google Chrome kullanırsanız otomatik türkceye ceviriyor daha kolay olur.
Şimdiden Bol kazançlar.

Aldıgım Ödemenin kanıtı resimdedir.
Ekli dosyayı görüntüle 6104

Bol kazançlar.:harika:
Beni takip etmeye devam edin aldıgım saglam ödemeli siteleri sürekli paylasacağım . Herkez kazansın. Bu 2 inci aldigim ödeme sitesi diger konumada bakabilirsiniz...

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu aktiftir üye olanlar ödeme alanlar burada paylasabilirmi ?

Geceyar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl 2 € yaptın hocam baya uğraşmak gerekiyor bunda

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÖDEME ALANLAR PAYLASABİLİRMİ LUTFEN HERKEZ KAZANSIN

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refsiz link de koyman gerek kurallara göre. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5