İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 jenerik domain sadece 50 ytl (yonca ve simge )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Domain Adı : yonca.org ve simge.org

* Bitiş Tarihi : 30 Nisan 2009

* Registar : isimtescil.net ( hesaplar arası ücretsiz )
* Başlangıç fiyat: 50 ytl
* Minumum artış: 3 ytl

* Bitiş Tarihi : Son Tekliften 24 Saat Sonra
* Hemen Al : -

* Özel Notlar : Yonca.org ve simge.org jenerik 2 özel domaindir. projeleri üretemediğim için satışa çıkartıyorum.alan arakdaşa şimdiden hayırlı olsun.

ödeme iş bankasına havale yada eft şeklindedir.

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
takaslik domainleri pm atınız.

ilgimi çekebilecek ise neden olmasın.

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrı ayrı mı satıyorsunuz yoksa ikisine birden mi teklif veriyoruz?

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
min. fiyat 50 ytl ikisine toplam fiyattır.ayrı ayrı satmıyorum

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 ytl ikisine veriyorum, bana kalırsa p.m. atın lütfen

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Bitiş Tarihi : Son Tekliften 24 Saat Sonra
sanırım domainler bana kaldı, gerekli bilgileri p.m. atarsanız sevinirim.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala gerekli bilgiler gönderilmedi, lütfen kazandığım domainleri hesabıma transfer eder misiniz? nasıl bir ticaret ahlakıdır bu! bu piyasada yeni değilim yüzlerce alım-satımım oldu özellikle domain konusunda, orda bir satış var ve son tekliften 24 saat sonra denmiş ve ben de teklifimi yaptım 24 saat içinde arttıran olmadı yani domainler benim şuanda, sadece ödemesini yapacağım size, ama yok ben satmıyorum derseniz de -itrade verip durumu yönetime bildirmekten başka yolum kalmaz, sizin insanlığınıza, şerefinize, satış anlayışınıza, kısacası ticaret ahlakınıza kalmış birşey 51 ytl ye satışla alakasız birine de satabilirsin ama ben 50 ytl ile arttırmayı kazandım ve 50,01 ytl verip al desen yine almam benim ticaret ahlakım bunu gerektirir.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
hala gerekli bilgiler gönderilmedi, lütfen kazandığım domainleri hesabıma transfer eder misiniz? nasıl bir ticaret ahlakıdır bu! bu piyasada yeni değilim yüzlerce alım-satımım oldu özellikle domain konusunda, orda bir satış var ve son tekliften 24 saat sonra denmiş ve ben de teklifimi yaptım 24 saat içinde arttıran olmadı yani domainler benim şuanda, sadece ödemesini yapacağım size, ama yok ben satmıyorum derseniz de -itrade verip durumu yönetime bildirmekten başka yolum kalmaz, sizin insanlığınıza, şerefinize, satış anlayışınıza, kısacası ticaret ahlakınıza kalmış birşey 51 ytl ye satışla alakasız birine de satabilirsin ama ben 50 ytl ile arttırmayı kazandım ve 50,01 ytl verip al desen yine almam benim ticaret ahlakım bunu gerektirir.

sonuna kadar haklısın....
sanırım satıcıdan halen bir ses yok

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) konu hakkında pm den antirust ile görüşülmüştür. hala gerekli bilgiler gelmedi vs.demeye gerek yok. sen nasıl istediğin zaman ( 5 gün sonra ) teklif verip,kazandığını legalpara ediyorsan,bende istediğim zaman gerekli bilgileri gönderirim. bunun için 24 saat sınırı yok?
2) ticaret ahlakım konusunda ne seni,nede burda bir başkasını konuşturmayacak kadar şerefliyimdir.bukonuda şüphen olmasın.

3) gf8 benden ses seda çıktığını o çok iyi biliyorda işine gelmiyor.

gerekli bilgileri pm atıyorum. 1 saat içinde ödemeyi geçip, isim tescil bilgilerini pm at.domainleri transfer edeyim.

ödeme gecikirse,1 sn.bile beklemeden açık artırmayı iptal ederim.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain ID:D152587275-LROR
Domain Name:SIMGE.ORG
Created On:30-Apr-2008 09:30:12 UTC
Last Updated On:30-Jun-2008 03:52:33 UTC
Expiration Date:30-Apr-2009 09:30:12 UTC
Sponsoring Registrar:Directi Internet Solutions Pvt. Ltd. d/b/a PublicDomainRegistry.com
(R27-LROR)
Status:OK
Registrant ID:DI_4443252
Registrant Name:OSMAN NURI AVCI
Registrant Organization:OSMAN NURI AVCI
Registrant Street1:b.evler
Registrant Street2:
Registrant Street3:
Registrant City:ISTANBUL
Registrant State/Province:
Registrant Postal Code:34000
Registrant Country:TR
Registrant Phone:+90.5389604335
Registrant Phone Ext.:
Registrant FAX:+90.00000
Registrant FAX Ext.:
Registrant Email:

domainler başkasına ait gözüküyor, lütfen size ait olduğunu forum kurallarına göre ispatlayın ve ödemeyi hemen yapayım.

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda gerekli forum kuralını öğrenebilir miyim?

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen gerekli bilgileri göndermiyorsun ki özel mesajda ne yazmışsın bana;

teklifinizi bugün,pm den bir arkadaş (extra nickli ) 60 ytl lik teklif verip,konunun linkini yanına iliştirince gördüm. yoksa uzun bir süre göremeyecektim.

bu şartlar altında iki ihtimal geliyor aklıma:

1 ) dilerseniz açık artırmayı yeniden başlatayım. teklifinizi verin.süreç sonunda gerekli görüşmeleri yapalım.

2) uzun bir süre satışı iptal edeyim.

ilk teklifi siz verdiğiniz için bu seçim hakkı sizindir.karanızı bekliyorum

baktın ki extra nickli biri 60 ytl verdi hemen diyorsun yeniden başlatalım ya da iptal edelim, hiç demiyorsun sen kazandın al bilgilerim bu diye ! neyse lanet olsun senin domainine de yapacağın satışa da ramazan ramazan kıçı kırık 3 kuruşluk domainler için kaybettirdiğin vaktime bak yazık! kısaca de daha yüksek verdiler 10 ytl için ona satacam diye zaten ben o laftan sonra bedava da versen almam... yine de erkeklik ben de kalsın domainleri ıspatla senin olduğunu whoisleri değiştir veya bir index at hemen verdiğin banka bilgilerine atayım parayı

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak sen kazandın ve al diyorum? gerekli bilgileri gönder dedin gönderdim. şimdi yeni şeyler uyduruyorsun.

pm de dediğim gibi :

senin amacın üzüm yemek değil.bağcıyı dövmek.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
p.m. de öyle birşey demedin ayrıca bağcıyla üzümcüyle uğraşacak vaktim yok eğer whoisleri banka hesabına para göndereceğim adamın adıyla aynı yaparsan veya bir index atarsan paranı atayım ne mesajın var ne itrade in sağlam nasıl güveneyim! tekrar ediyorum domainlerin sana ait olduğunu ıspatlamak zorundasın, en azından isimtescil panelden screenshot koymalısın zaten itrade in yüksek olsaydı ve yok ekstra 60 verdi şu bunu verdi demeseydin direk atardım parayı,

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) who is den bilgilerimi bulmak ile uğraşıncaya kadar senin de üye olduğun,diğer forumlarda bu konuyu araştısan,gerekenleri bulursun.ben senin için ne index atarım,ne screenshot koyarım nede who is i değişirim. eğer oyunu kurallara göre oynuyorsak,bana böyle bi kural varsa göster sonra bunu iste.

2) az önce forum kuralına göre dedin.böyle bi forum kuralı varsa onu göster düzenliyyim.hiç sorun değil.

3) gönderdiğim pm dene yazıdğını çok iyi biliyorsun. şartlar ortada.kurallar belli.

edit:harf hatası

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) ilk önce bu hesap bilgilerini burada yayınlama. özel bilgiler genele açılmaz
2) hesap bilgileri için gerekli düzenleme yapılmış ve sana pm gönderilmiştir ( klavyeden kaynaklanan bir rakamın eksik olması problem teşkil etmiş )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5