İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 karakter domain.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bencede okadar fazla etmez geçen günlerde sedoda vg yada vs com u 6000 e sattılar.Ama diyosunki kenara koyacam bi 4 yıllığını ozman en iyi yatırım bence 5-6000 e kadar çık

2 harf değilmiş bu domain. 2 harf oldukca yuksek gider - o fiyatlara satılması tuhaf geldi çünkü - sg.com 990.000 $ a gitti ;)

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne şeker şeysin sen öyle ploop :) bak sen ne kadar güzel kızıyorsun :p

arkadaşlar, harbi sizde depodan çıkarıp, ıslatıp ıslatıp önümüze sürmeseniz güzel olacak.

Tiberian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık yok böyle muhabbetler..Ayrıca sedo dahil xx.la dominleri acık artırmaya cıkarıyo(Yada bugünlerde öyle)Go daddy de sorguluyorum invalid domain diyor.Canım cekiyor hani söyle güzel 2 karakterli bir domain :)..darXis bu alanda kendini baya tatmin etmis birkac domaini var sanırım :).Nerden bulunur arkadaslar suan 2 karakterli domain?

Konu biraz hortlak oluyo ama kirlilik olusturmaması adına yeni konu acmadım.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5