İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 kat hızlı e-kolay web servisi

Web hızlandırıcı programları sitemizden satabilirmiyiz? (E-kolay 2 kat internet türü)

• Evet, potansiyel var ama aylık ücret 1$ altı olmalı.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Evet, potansiyel var ama aylık ücret 5$ altı olmalı.

• Evet, potansiyel var ama aylık ücret 10$ altı olmalı.

• Evet, potansiyel var ama aylık ücret 20$ altı olmalı.

• Hayır, hiç uğraşmaya değmez. Kazançlı bir uğraş olmaz!

Kullanılan: 2 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Diğer servislerde varmıdır bilemiyorm ama e-kolayın 2kat hızlı internet diye bir programcığı var... İnternet sayfalarını 2 kat daha hızlı görüntelemenizi sağlıyor.
Bu program özellikle dialup kullanıcıları için faideli gibi....
Sizce bu programı para ile satabilirmiyiz? E-kolay bunun için aylık ekstra bir ücret almakta... Benzeri bir programı satma yoluna giderek gelir elde etmemiz sizce mümkünmüdür? Cevabınız evet ise sanırım sizin için oldukça kazançlı bir gelir kapısı daha çıktı demektir... Fikirleriniz nedir? Türkiye'de bu tür programlar gider mi? Giderse maksimum kaça gider? Sadece yorumlarınızı almak için bu başlığı açtım... Yorumlarınızı bekliyorum...

N

napolyon

Misafir
ben ttnet'in hızlandırıcı programını kullanmıştım. ama hiçbir hızlanma göremedim.
program ttnet'in bir sunucusuna bağlanıyor ve sayfaları oradan açıyor.
ki bu baya bir zaman alıyor.
ben de şevkini kırmak istemezdim ama sonuç ortada. bu programları kullanan biri olarak bi hızlanma görmedim. o yüzden tutmaz diye tahmin ediyorum.
kolay gelsin ...

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu programlar gelen bilgileri sıkıştırarak gönderir,onun için genelde bağlantıda hızlanma olur,ama bağlantı hızı,donanımla da orantılı birşey,e-kolay vs. satış olayına gelirsek tr. sanal satış olayı çok az bunu herkes biliyor,onun için sadec bu prog değil,-başka her türlü satış olayında tr. randuman almak kolay değil,sanal ortamda pek tutulmaz ,yabancı bir site kurabilirsen yab. turistlere yönelik yöresel eşyalar satılabilir,tr. böyle bir site yok ama kurulursa ve birazda üzaerinde durulursa tutabilir,yabancıların tr. yöresel kıyafet ve araçlara ne kadar meraklı olduğu herkesin malumu kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5