İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2. Kez Adsense Hesabım İptal Oldu İtiraz İçin Yardım Lütfen

snoopy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle herkese selam

bugün google adsense ekibimden hesabımın iptal olduğuna dair bir mail geldi bu 2. kez başıma geliyor ilk seferde göndermiş oldukları linklerdeki formu doldurup gönderdim itiraz olarak fakat hiçbir yanıt gelmedi

birkaç mesajda okuduğuma göre mail atın google a diyorsunuz mail atacağımız adres hangisi ve sizden ricam itiraz için gerekli olan mailin bir şablonu

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hangi site de kullanıyordun da banlandın. Belki itiraz etmeni gerektirecek bir durum yoktur.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlandığın sitede kullandıysan eğer banlanman normal zaten. mail atıp da açtıran 2 kisi duydum simdiye kadar, açıkçası google adsense'e elveda deme zamanın.

snoopy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce forumumun hesabı banlanmıştı fakat şimdiki banlanan sitemle bir alakası yok forumun üstelik hesapta başka bir arkadaşım tarafından açıldı artık google adsense ile uğraşmayacağım ilk zamanlarda çok güzel geliyor hakkında edilen sözler fakat işin içine girince neye uğradını şaşırıyorsun :)

benim itirazımın olduğu konu geçersiz tıklama yada teşvik olmadığı halde 2 hesabından aynı nedenden dolayı iptal edilmesi haksız olsam sesimi çıkarmayacağımda

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bir kere reddedilen bir itirazın varsa, yenisi dikkate alınmayacaktır. Zaten 2 kere banlandıysan, inat etmene gerek yok, kurallara uymuyorsun demektir. Bu arada banlama nedeni hep aynı gelir benim bildiğim, hepsinde invalid clicks yazıyor. O yüzden asıl nedeni o olmayabilir.

snoopy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kere reddedilen bir itirazın varsa, yenisi dikkate alınmayacaktır. Zaten 2 kere banlandıysan, inat etmene gerek yok, kurallara uymuyorsun demektir. Bu arada banlama nedeni hep aynı gelir benim bildiğim, hepsinde invalid clicks yazıyor. O yüzden asıl nedeni o olmayabilir.

ilk iptal edilen hesap kendi adımaydı fakat 2. hesap bir arkadaşım adına ve kendisi tarafından yönetiliyordu

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu arada işin içine girince hiç bişi değişmiyor. Senin işin içine nasıl girdiğin önemli burada her ay düzenli olarak ödeme alan insanlar var.
Temiz hesap + temiz siteler = mutlu insancıklar.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada işin içine girince hiç bişi değişmiyor. Senin işin içine nasıl girdiğin önemli burada her ay düzenli olarak ödeme alan insanlar var.
Temiz hesap + temiz siteler = mutlu insancıklar.

Umarım kimsenin başına gelmez ama ben bırakın kendi bilgisayarımda başka bilgisayarda bile karşı tarafın yerine(reklam veren..)kendimi koyarak tıklamazdım.Birileri siteme kasıtlı tıklama yaparak (yaptırarak)atılmama nedn oldu.Sizin söyledklerinizin çok da öenmi yok...Umarım google de sizin gibi düşünüyordur ama adamlar doymuşa benziyor...

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
durduk yere banlanman bana pek mantıklı gelmedi ama genede üzüldüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5