İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Kişiye Ücretsiz Hosting Çekilişi , Kocak Host Sponsorluğu İle !

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Merhabalar..

Projeniz var ve hosting hizmetine mi ihtiyacınız var?
O zaman bu başlık tam size göre !

WS Üyesi 2 kişiye , hiçbir şart koymaksızın çekiliş ile hosting hizmeti veriyoruz.

Sizde bu çekiliş'e katılmak ve hosting hizmeti kazanmak istiyorsanız kurallarımızı okuyun ve çekilişe katılın.

Kurallar :

• Çekiliş an itibarıyla başlamıştır ve katılım 22 Ağustos 2011 Pazartesi günü sona erecektir.
  • Çekilişe multi üyelikle katılmak kesinlikle yasaktır. Multi üyelik tespit ettiğimiz kullanıcıların tüm katıldığı üyelikler forumdan uzaklaştırılacaktır. Sizden isteğimiz lütfen hile karıştırmayın..
  • Her kişinin 1 kez katılma hakkı vardır. Ancak çekilişi sitesinde duyuran kişiler 2 Çekiliş hakkı kazanacak , yani ismi iki kez yazılacaktır.
  • Çekilişe katılmak için bu konu altından İsminiz ve Soyisminiz ile beraber katılıyorum yazmanız yeterlidir. (Mertcan Kahraman - Katılıyorum - gibi )
  • İsimini vermeden katılıyorum yazanlar çekilişe dahil edilmeyecektir, çünkü çekiliş isimler üzerinden yapılacak.
  • Çekiliş bitiş tarihine kadar katılabilirsiniz, katılımcı sayısı önemli değil.
  • Çekilişte 2 Asıl kazanan ve kazanan talihliye ulaşılmaması ihtimaline karşın 6 tane yedek kazanan seçilecektir.

Çekilişe katılmak için başlığımız : Çekilişe katılmak istiyorsan tıkla !

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ws üyelerine özel birşeyi burada neden paylaşıyorsun.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Çok Begendim :) Bence Harika Bir Düşünce Benimde Çok Özel Yarı Kamu Yarı Şirketsel Yarıda insansal Yardım Açısından Büyük Bir projem Var Benimde Çok İhtiyacım Var.!

Emircan Türkmen - KESİNLİKLE KATILIYORUM..!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5