İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Mayıs Ankara Buluşması Hazırlıkları :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Arkadaşlar merhaba.

Uzunca bir zamandır hiçbir toplantı veya etkinliğe katıl(a)mıyordum. Fakat biraz daha faal olma düşüncesiyle 2 mayıs 2010 tarihinde Ankara'lı dostları bir araya getirme düşüncesindeyim.

Şimdilik 3 kişi gelecek sanıyorum. Gelmek isteyen arkadaşlar olursa 28 Nisana kadar bu başlık altından belirtsinler lütfen. Rezervasyonları ona göre yaptıracağım. :)
Buluşma noktası herkese uygun olacağını düşündüğüm için daha evveliyâtında birkaç buluşmanın gerçekleştiği, Konur Sokak'ta bulunan Bilim ve Sanat olsun istiyorum. Hem yemek, hem içecek alternatifleri herkese ve her keseye hitâp eden cinsteni :)

Saat 13:00'da eski YKM önünde buluşacağız arkadaşlar. Ben bulamam edemem diyen varsa cep telefonlarını isimleriyle birlikte PM atsınlar lütfen bana.

Katılımcılar :

KATILSANA
OnuR
cbbLe
Xman
hayaletimsi
ozanTi
Ruhela
Erhan
trgy
sakaryawebmaster
BuRaKm
Loi

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
3 ay önce olsaydı bende gelirdim şimdi askerlik bitti uzak düşüyor :)
umarım güzel geçer fotoğrafları atarsınız buraya :)

X

Xman

Misafir
1-2 saatliğine uğramak isterim eğer müsait olursam, 1 gün önceden kesin bilgi veririm ;)

X

Xman

Misafir
R10 daki konuyada yazdım, hep birlikte toplanalım bence de :) 2 tarafıda kıramam neticede..

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
R10 da konuyu açan benim :) Ahmet abi seninle birlikte güzel bir buluşma olacağının farkındayım.

Gelen arkadaşlara teşekkürler.

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ahmet abi normalde R10 da şuan yer ve saati belirlemedim hep birlikte kararlaştırırız diye.

Ama buluşma olarak YKM önü saat 1 uygun bence ?

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Aslına bakarsanız R10 konusunu bu öğlen gördüm.
Daha evvelindeki buluşmalarda önce yemek yeniyor, sonrasında ise alkol almak isteyenler ayrılıyor, yada farklı şekilde sözleşmeler vs oluyordu.
Biraz da bunun önüne geçmek, birlikteliği bozmamak ve az bile olsa biraz daha fazla zaman geçirmek için Bilim ve Sanat en iyisi olacaktır düşüncesindeyim. Nihayetinde dileyen alkol alabilecek dileyen sigara içebilecek vs. Mekâna nazımızın geçtiği de bir gerçek. Döner, kebap gibi yemeklerdense, hemen hemen aynı bütçe ile buradaki yemeklerden de istifâde edebiliriz. Ve ben inanıyorum ki daha önce aynı mekanda yapılan buluşmalarda yemek yiyen hiçbir arkadaşımızda beğenmemezlik olmadı...

Saat ise 13:00 - 13:30 arası Eski Gima ( carrefoursa ) önü olabilir.

Şimdi listeye eklenecekler kimler? :)

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gidilecek mekanı ben R10 da arkadaşlara bırakmıştım, ama dediğin yer güzel ise ve nazın geçiyorsa, konuyla ilgili yazarım.

@KATILSANA ben YKM önü saat 13:00 olarak yazmıştım. :)

Benide yaz :D katılacaklar listesine :p

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Söz konusu buluşma mekanları karşılıklı olduğundan sorun olacağını sanmam.
Çoğu arkadaşımızda telefon numaram var zaten. Olurda ben bulamam diyen olursa numaralarını PM atabilirler. Buluşma günü ararım kendilerini gerekli olması hâlinde.

Listeye sizi de yazıyorum. Mekanı bilenler muhakkak vardır. Eskiden alkol vs yoktu ama artık var. :) Bu yüzden bir + daha kazanıyor.

Sizi de ekledim listeye. Eğer hemfikirsek diğer konu başlığında da mekanı belirtirseniz sevinirim. :eek:

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@KATILSANA benimde numaram çoğu gelecek kişide var r10 da, buluşma noktasında problem olmaz zaten, müzik olan bir yerde muhabbet çok iyi geçmiyor. Çayi kahve sıcak içecekler ve nargile olması kafi.. İçecek olan arkadaşlar muhtemelen akşama bırakırlar. karanfil 2 de oralarda güzel mekanlar var bahçesi v.s. olan yerler.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Nargile hariç tüm istedikleriniz mevcut. Müzik elbette var ama kafa şişirmeyen ve duymayı engellemeyecek bir müzik...

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
4 mayıs'ta bölüğe teslim oluyorum , 2'sinde iş'ten ayrılıyorum.o gün bizimkilerle olurum 3'ünde yolcu olurum zaten.güzel bir buluşma olur inşaallah.

ama Kasım'da düğünüme beklerim hepinizi :) şimdiden iyi eğlenceler.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hayırlı tezkereler şimdiden. Düğününden önce bana mutlaka haber ver... Hemde mutlaka. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5