İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Mayıs Ankara Buluşması Hazırlıkları :)

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Nargile hariç tüm istedikleriniz mevcut. Müzik elbette var ama kafa şişirmeyen ve duymayı engellemeyecek bir müzik...

R10 da konuya yazayım. Arkadaşlar olumlu karşılar ise gidelim o zaman ;)

4 mayıs'ta bölüğe teslim oluyorum , 2'sinde iş'ten ayrılıyorum.o gün bizimkilerle olurum 3'ünde yolcu olurum zaten.güzel bir buluşma olur inşaallah.

ama Kasım'da düğünüme beklerim hepinizi :) şimdiden iyi eğlenceler.

Hayırlı teskereler..

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bilim ve Sanat'ın avantajlarını ve artılarını belirttim. İtirazı olan yoksa sanıyorum Bilim ve Sanat olacak Xman.

BuRaKm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben r10 daki konudan zaten geldiğimi belirttim + Burayada yazabilirsiniz ...

Ayrıca bilim sanat isimli mekanı hiç duymadım 10 kişi üstü buluşmalarda kişiler birbirini pek anlamıyor o yüzden sessiz sakin bi yer olması lazım gittiğimiz yerin bide oturma düzeni güzel olmalı masanın bi başıyla diğer başı çok ayrı telden takılıyor öyle bir durumda .

X

Xman

Misafir
En güzeli önce buluşalım sonra bi yere çökeriz kafamıza göre :D

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bilim ve Sanat'ın bahçe kısmını tamamen kapatabilrim 15 kişi ve üzeri bir buluşmada. İlla orası olsun demiyorum ama yapabileceklerimizi söylemekte de fayda görüyorum.
Bizden başka müşteri olmayabilir bahçede. Müziğide ister kendimiz seçeriz, ister kapattırırız vs...
Ve fakat buluştuğumuzda karar vermektense öncesinde bir yer seçiminden yanayım.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilim ve Sanat'ın bahçe kısmını tamamen kapatabilrim 15 kişi ve üzeri bir buluşmada. İlla orası olsun demiyorum ama yapabileceklerimizi söylemekte de fayda görüyorum.
Bizden başka müşteri olmayabilir bahçede. Müziğide ister kendimiz seçeriz, ister kapattırırız vs...
Ve fakat buluştuğumuzda karar vermektense öncesinde bir yer seçiminden yanayım.

ben de gelebilirim. Ama tam söz vermeyeyim yine de.. Yer belli olursa duruma göre ben de gelebilirim ;)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
şimdi nerede buluşuyoruz tam olarak? r10'daki arkadaşlar geliyor mu? mekan olarak nereye gidiyoruz? son olarak da mekanda tütün ve tütün mamulleri kullanılabilir olacak mı?

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
şimdi nerede buluşuyoruz tam olarak? r10'daki arkadaşlar geliyor mu? mekan olarak nereye gidiyoruz? son olarak da mekanda tütün ve tütün mamulleri kullanılabilir olacak mı?

Evet tütün malzemeleri kullanılabilir. Hâlen net bir karar yada ortaya atılan ikinci bir mekan ismi yok. Şuralarda bir yerler olabilir deniliyor. Fakat mekan ismi yok benim belirttiğim haricinde.

Gelip gitsemmi ki ben de. :D

Neden olmasın? :rolleyes:

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
trgy benim bi sınıf arkadaşım her haftasonu izmire sevgilisini görmeye geliyor ankaradan sen de bizi görmeye gelebilirsin :D

T

trgy

Misafir
İzmirlilerden hayır çıkmadı ben de Ankara'ya gidiyorum. :p

vip üyelik verilir tüm gelenlere :p (şaka :p )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi