İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Mayıs Ankara Buluşması Hazırlıkları :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Abi ben erken kalkarım muhtemelen... Şu telefonlarınızı PM atsanız size de ulaşırım. :eek:
Sonrasına da bakacağız işte.

BuRaKm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İzmir den gelecekler bi tellerini göndersin ben görüşeyim ahmet abi sana dönim yoksa bunların napacağı belli değil :)

X

Xman

Misafir
Burak biz senle bahçelide buluşalım en kötü ihtimal :) ordan birlikte geçeriz kızılaya. Anıl pm atıyorum cebimi.

BuRaKm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hallederiz abi sabah yanındayım .

0543 237 10 13 sabah gelenler ankara dışından gelenler varsa arasınlar ahmet abinin yanına birlikte geçeriz .

T

trgy

Misafir
Ahmet abi valla ben 12-1 gibi ankarada olcam. Direk kızılay'a gelcem.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bende aynı şekilde tam 1 de orda olacam.. trgy beni alacak zaten yinede erken gelirsem anıl abiyi ararım ben nerdeyseniz oraya gelirim :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
gündüz görüşmek üzere, unutmadan söyleyim isim hafızam zayıftır. yani birkaç kez isim sorarsam kusuruma bakmayın. en fazla 3.seferde hafızaya kesin giriş yapar, hafızama giren adamı 10 yıl sonra görsem gene tanırım ona göre :D:D

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ahmet gelmiş, ben Kızılay'a geçiyorum. Buyrun kahvaltıya? :)

Dipnot : OnuR yat zıbar artık! Kalkamazsan gebertirim... :p

T

trgy

Misafir
Onur sabah 06:15 te mesaj atmış Turgay ben yatıyorum gelirken ara diye. :D Kahvaltı yapıp çıkacam şimdi ben de yola. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ankara nere tekirdağ nere nie ucuosunuz o kadar yahu istanbul yapın

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yok geç kalmadınız :) saat 1 de YKM önünde buluşma

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Çok iyi sevindim, yinede en azından bir numara alsam ? Şimdi giderim birine sorarım mrb iyinetten misiniz diye bana dönüp ne iyisi kafan mı iyi demesin :)

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ahmet gelmiş, ben Kızılay'a geçiyorum. Buyrun kahvaltıya? :)

Dipnot : OnuR yat zıbar artık! Kalkamazsan gebertirim... :p

Kalktım abi sağolsun turgay kaldırdı :D

Onur sabah 06:15 te mesaj atmış Turgay ben yatıyorum gelirken ara diye. :D Kahvaltı yapıp çıkacam şimdi ben de yola. :)

Nolur nolmaz diye atmıştım.. :p

Ben geldim odama :p Çok güzeldi.. Tanışma fırsatı bulamadığım Loi, Xman, trgy vs. herkesle tanıştık.. Diğer arkadaşlardanda hun ve erhan ile tanıştık.. Diğer bir çok arkadaşta gelmişti yüksek ve güzel bir katılım oldu.. Açıkçası ben fazla kişi cayar diye düşünüyordum ama patır patır herkes geldi :p

Ayrıca domain çekilişimiz gerçekleşti onu da ben kaptım 5 numara ile , dur diğer konuya da yazam :D

Herkese tekrardan teşekkürler..

Not: Trgy mesaj sayıma bak bakalım 400küsür mü? :D

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Evet güzeldi Trgy ve Loi kim di ki : ) gerçi resim çekildi ama eklerlerse bakalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5