İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Mayıs Ankara Buluşması Hazırlıkları :)

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok kalaba olacağız, umarım istediğimiz gibi bir ortam olur.

Herkez ayrı telden çalmaz.

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Aslında eskişehirde olduğumdan ötürü hızlı trenle gelebilirim:p Ankara'ya İstanbuldan gelecek yada tren garından nasıl gidebileceğimi söyleyebilecek bir arkadaş varmıdır:D

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Tren garından taksiye bindiğin anda seni bizim yanımıza yani "Kızılay yüksel caddesi Bilim ve Sanat cafe'ye" getirmesi en iyisi.. Ben bilmiyorum orayı ayrıca bilsem gelip alırdım seni :eek:

BuRaKm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geleceksen yardımcı oluruz gardan sonra gideceğimiz yol 15 dk lık .

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aslında eskişehirde olduğumdan ötürü hızlı trenle gelebilirim:p Ankara'ya İstanbuldan gelecek yada tren garından nasıl gidebileceğimi söyleyebilecek bir arkadaş varmıdır:D

Tren otogarı ile buluşma yeri o kadar uzun bir yol değil, arkadaşlar sana yardımcı olurlar :) Ben İstanbul'dan geliyorum ama tren ile değil :D:D

X

Xman

Misafir
Kesin geleceksen pm at cep numaramı veriyim gara inince ara beni gelip alırız seni...

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
:) R10 daki konumuzla birlikte 26 kişiyiz tam, okeye 4 uncu aranıyor desek 30 u geçeriz Anıl abi bence :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5