İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2.reklam Kampanyasi.(absürt)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

AqiA

Misafir
Valla ben mesajı silenin 7 sülalesinin kulaklarını çınlattım.
Umurumda değil. Mod'luk yapıyorsa adam gibi yapsın. Yoksa daha çok kulakları çınlar.

A

AqiA

Misafir
Bu arada heker macker döt ayagı. yapabilen yapsın. Yaparım deyipte yapamayanında yakınlarının kulaklarını çınlatırım. Ha hep kulakmı çınlatırım ? Hayır. Aynı zamanda yakalarsam öperim.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AqiA' Alıntı:
Bu arada heker macker döt ayagı. yapabilen yapsın. Yaparım deyipte yapamayanında yakınlarının kulaklarını çınlatırım. Ha hep kulakmı çınlatırım ? Hayır. Aynı zamanda yakalarsam öperim.

Hayırdır bayram mı geldi :rolleyes:

A

AqiA

Misafir
bedavaonline' Alıntı:
Hayırdır bayram mı geldi :rolleyes:
Yok içimden geldi. :)
Abi sen söyle haksızmıyız biz ? Sende bu forumdaki akıllı başlı bir kac moderatorden birisin.
Adam üç kağıtcılık yapmış. Biz bunu yazmışız. Teyid edenler olmuş. Ama mod'un birisi gelip "anaa bu dolandırıcı benim sitemin açıgını bulmuştu. Bunun ticaretine engel olur şimdi bu mesajlar" diyerek mesajları siliyor.
Sence kim haklı / kim haksız ?
Bu arada mesajı silen mod'ada özel mesaj ile en içten dileklerimle mcx'larımı ilettim.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elaman dolandırıcının teki giris cıkıs pop up almıstım gecen sefer kendisinden ben tatildeyken kodları degistirmis boyle 1 o.cocugu iste

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılıyorum

turkcerap' Alıntı:
elaman dolandırıcının teki giris cıkıs pop up almıstım gecen sefer kendisinden ben tatildeyken kodları degistirmis boyle 1 o.cocugu iste
+ 10 .....

O

OyunAlemi

Misafir
turkcerap' Alıntı:

küfür ettigin için cezanı bulucaksın heker degilim anlaşmamızda 2 siteden acicaktık ben 3 siteden actım 2 site girçık birsite çık yaptık ama?? o.ç kim oldugu belli.

A

AqiA

Misafir
Ejder > Nerdesin abisi. Bak elemanın biri daha seninkine dolandırıcı diyor.
Gelde sil mesajları.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cıkıs Pop,up
Giris Pop,up

olarak aldım arkadasdan kendi kafasına gore cıkısa almıs 2 siteyi birden ve cıkısda yanında 4 site daha acıyor :) adam kaza bela zorla sitemize gircek anlasmamız giris cıkısdı ben senle anlasmısım sen neden anlasmanı bozuyorsun

gelmis birde bugun bana anlasmayı uzatıyormusun diyor utanmadan

P

PRicon

Misafir
Ejder koçum sitende açık var , şu ana sayfadaki bütün mesajları silde açıgı söyliyim ... :mad:

A

AqiA

Misafir
PRicon' Alıntı:
Ejder koçum sitende açık var , şu ana sayfadaki bütün mesajları silde açıgı söyliyim ... :mad:
Muhahah...
Dolandırıcı kardeşimize hakaret etmişiz. O Yüzden silmiş mesajlarımızı. Turkcerap arkadaşımız bu dolandırıcı için o.çocugu tabirini kullanmış. O hakaret sayılmıyormuş.
O hakaret sayılmadıgı için bende Ejder'e dolaylı yoldan turkcerap'in yazdiğini yazdim. Hakaret değil ya. O yüzden tepki almadım.
Bu moderator kendi çıkarları için mod olmuş burada. Başka hiç bir moderator aynısını yapmazdı.
Ayrıca mesajlarımızı silmek yerine mesajlarımızı edit'leyebilirdi. Tabii işine gelmiyor.
Benim paranın üstünü sana verip satınmı aldı acaba Ejder seni bu dolandırıcı ? Yoksa ciklet'lerinimi seninle paylaştı ?
Hadi kumsal'daki kumlarda başka cocuk yok iken gidin oynayın. Sayın satılık Moderator ve ufak dolandırıcı ;)
Haa ustteki yazdıklarım hakaret değil. Gerçekler acıdır. N'aaapalım :)

P

PRicon

Misafir
iyide biz zaten hakaret etmemişdik ... Ama paravan şirketin başkanı Ejderin hoşuna gitmedi ...

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OyunAlemi' Alıntı:
tıklama 6 7 degil 600 ila 6 bin arasında en az..

seni bozmak cok buyuk zevk olucak murme nedenmi? gecen ay sitemde fullscreen kiraladıgım adamın kazancini yolluyorum gorde gozlerin acilsin ve ceki yola cikmi$ bile!
16 günlük aldık 1 gün sorun oldu genede 2 $ kazanmı$..
ve bunun gibi bircok kişiyede kazandırdım. istersen gel sanada kazandiriyim
benim bookmarkdan gelen kullanicim 5 6 bin zaten..

buyur resime alttan bak..
evet reklam almak isteyenler henuz 1 2 kişi geldi anlaşamadık
bekliyorum.. her türlü alırz.

ADSENSE HESAP RESMI BURADA!
KARDEŞ SEN KENDİNE KAZANDIR BOŞVER MİLLETİ... O KADAR ÇOK KAZANDIRIYOSAN TABİ :D MUHAAHAHAHAA

M

M@latyæsporlu

Misafir
niye banlandı bu millet acaba ? :) tamda AqiA'nın anlamını çözmüşken :p

O

OyunAlemi

Misafir
1. turkcerap 2 site diye anlaştık 3 site yaptık 2 site girş çıkış 1 çıkış diye laf etti
2. aqua ya kazandırdıgım 60 70$ verdigi 10tlnin 5 10 15 20 katı daha fazla
3. pricon ise aslan gibi aldı hitlerini sonra adsense reklamları için yalvardı
haklı oldugum yerde küfür yedim sineme cektim ama iyinet saolsun banlamı$ , benim verdigim emeklerim vede paralarının daha fazlası ama deveyi diken ... tabiri neyse herkez anladı herhalde konuyu..

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlasmayı tek taraflı kafana gore degistirdigin icin haksızsın olay budur

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005 forumdan banlanma ödülünü kendi rekorunu hergun egale eden Aqia ya verilmesini talep ediyorum :) banlamayın artık , insanlar gitmicek nasıl olsa..

O

OyunAlemi

Misafir
Editor' Alıntı:

editor senide kiniyorum adam anama kufur ediyor sende +10 diyorsun
sana karsi yanlisim oldumu v.s lutfen terbiyeni takin yazilari yeni okudum aksi halde hakli oldugum icin sikayet edecegim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5