İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 şirketten toplam 210 milyon avro zanox'a yatırım!

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok böyle birşey, avrupa'da zanox affiliate meşhurdur. Genelde Lead ve Sales veriyor, ama çok sağlam!!
Dün haberlerde okudum, 210 milyon avroya satın almışlar. Satın alanda şu Bild gazetesinide çıkaran şirkettir (Springer).
Henüz üye değilseniz ve benim ref'den üye olmak istiyorsanız şimdiden teşekkürler:
www.zanox.com/tr (ref'li linktir)

Evet Türkçe dilide var. Kazançlarınızı ytl olarakda gösterebilirsiniz. Banka'dan havale yapıyor, herşey çok geliştirilmiş..

İyi kazançlar

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zanox eğer başta avrupa birliği ülkeleri olmak üzere tıklama ve satış başına ödeme yapan bir firma. ama türkler için pek uygun değil daha doğrusu türkçe siteler için. Benim en son baktığımda madwin.com sitesinin reklamı vardı ve üye başına 2euro veriyordu.

Sağlam bire firmadır. altyapı oluştutursanız çok kazandırır

zaten imzamda çıkan sitede zanox reklamı var (madvin)

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denemeyin ödeme alamazsınız kaç kişinin parası içerde kaldı

türkler için uygun değil zaten madwin dışında birşey yok

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ödeme aldim sorunsuz.

Icerde kalan para derseniz bir zamanlar türkwebmaster reflerine 2 euro veriyordu. Ama dikkatli okursaniz o da üye ettiginiz webmaster 20 euro kazandiginda o para aktif olarak hesaba gececektir. Yoksa askida kalir.

Aktif olarak hesapta olan parayi da nereye isterseniz ödüyor.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Beyler madwin'de üye çıkarma ortalamanız nasıl ?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
madvinin tr dil desteğine ihtiyacı var adamlar sözlükten bakıp türkçe sayfalar yapmışlar herhalde ;

"Kazanin 90 YTL bedelinde bir çek"
90 ytl değerinde çek kazanın diyecekti :)

"Kazanin Görevemiz Tehlike 3'ün DVD'si"
Görevimiz Tehlike 3'ün dvd sini kazanın:)

bu en bombası
" Bu bölüm istekler dile getirmenizi sağlayacak ve bize sit'de karşılaştığınız sorunlari bildirmeye.
Bağli değilsiniz,uzlaşmaları ve isteğinizin daha ince bir işleyişi kolaylaştırmak doğrultusunda, lütfen bir resmileştirmeye başvurur musunuz. BURADA. Ters durumda lütfen e'mailinizi cevabınızı almak için girer misiniz."

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
o kadar para yatırıma gidiyor.

3 tane cümleyi türkçeye çeviremiyorlar mı ?

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ödeme aldim sorunsuz.

Icerde kalan para derseniz bir zamanlar türkwebmaster reflerine 2 euro veriyordu. Ama dikkatli okursaniz o da üye ettiginiz webmaster 20 euro kazandiginda o para aktif olarak hesaba gececektir. Yoksa askida kalir.

Aktif olarak hesapta olan parayi da nereye isterseniz ödüyor.

ödeme aldığına emimisin kardeş

madwin kulladın 5-6 kişi ödeme yapmadılar hesaplar duruyor kazançlar onaylı ama ödeme yok

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madwin kullanmadim ben 4 - 5 senedir kullaniyorum önceden ödeme almistim. Ama dedigim gibi paranin askida degil hesapta görünmesi yani onayli olmasi lazim

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail attılar sizinle çalışmak istemiyoruz ödemenizi yapmıyacaz

779 eurom içerde kaldı

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sebep yazmamışlar contact dan o kadar mail attım cevap vermediler aradım yüzüme kapadılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5