İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 site arasındaki farkı bulun!

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba;
Bu konu bizim forumumuızdada tartışıldığı için yazma gereği duydum.
Orayhost.com Orçun Bey tarafından yapılmıştır.Yani template değildir.Dehahost ile orayHost'un hiçbir alakası yoktur.Dehahost orayhost'un tasarımını çalmıştır.
Tekrar geçmiş olsun

P

phoenix

Misafir
hostingyardim.com' Alıntı:
Merhaba;
Bu konu bizim forumumuızdada tartışıldığı için yazma gereği duydum.
Orayhost.com Orçun Bey tarafından yapılmıştır.Yani template değildir.Dehahost ile orayHost'un hiçbir alakası yoktur.Dehahost orayhost'un tasarımını çalmıştır.
Tekrar geçmiş olsun
Bu websitenin template olmadiginimi soyluyorsunuz? Ciddi ciddi? :)

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet oyle soyluyor. tasarim bana ait. buton ve yukaridaki server resmi disinda. zaten materyal olmadan da onlari yapmak biraz zor. photoshop+imageready yardimiyla tasarim bu sekilde yapildi. saygilar.

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun diyelim o halde..
yalnız tuhaf adamlar var. ya hadi temayi çalıyosun yazılarını değiştir.. yazıları bile aynı bırakmış

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yanlış anlamayın tema kullanmak suç değildir, ama aynısını çalmak suçtur.Orayhost sahibi de heralde bedava bir temayı kendisine göre düzenledi ve kendisine bağladı ama diğer site de ondan (ç)aldı.İşte sorun bu zaten.Tekrardan geçmiş olsun :(

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Yanlış anlamayın tema kullanmak suç değildir, ama aynısını çalmak suçtur.Orayhost sahibi de heralde bedava bir temayı kendisine göre düzenledi ve kendisine bağladı ama diğer site de ondan (ç)aldı.İşte sorun bu zaten.Tekrardan geçmiş olsun :(
Merhaba;
Her halde yukardaki mesajı okuyamadınız.Bu tema template değilmiş.Kendisi editlemiş.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun. bu arada deha host tüm paketlerinde sınırsız trafik veriyor. çok ilginç doğrusu ...

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yau ben askere gittim gelmek üzereyim hala böyle şeyler devam ediyor. Öh be ne diim yani öylesine bi bakayım dedim ne oluyor ne bitiyor diye... önceden en azından tasarım andırırdı. adamlar netwampire ile hüpletiolar. :p
Hala aynı yerdeyiz yani, iyi çok fazla bişey kaçırmıyorum :p :p :p

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde referanslar kisminda halen tasarimi yapilan siteler bir phpmygallery calismasidir yaziyor. zaten awstatstan istatistikleri incelerken gormustum. ordan siteye giren vardi:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5