İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 sitem 1 günde indekslendi

G

guajira

Misafir
Bu kadar hızlı olmasına çok şaşırdım. pr o larda sürünüyo ama siteleri eklememin üzerinden 24 saat bile geçmeden imzamda bulunan 2 mp3 sitesi google tarafında indekslenmiş. Ancak şöyle bi sorum olacak usta arkadaşlara. mp3cu.net sitesinde birden fazla sayfa olmasına rağmen google sadece anasayfayı indexlemiş nedeni ne olabilir acaba?

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alan adı yeni veya Google'a yeni indekslenmiş ise alt sayfalar ilk başta indekslenmiyor. Beklemen gerekecek. Sabır...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ancak alt sayfalarini pr yuksek olan yerlerden link verdirtebilirsen hizli bir sekilde onlar da indekslenir

H

hitmp3tr_com

Misafir
google sonu .asp?id=sdkldsv veya .php?sdfldfkg gibi sayfaları biraz geç indexliyo bir aydan fazla beklemen gerekebilir :)

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google YenI Siteleri cok cabuk Indexliyor oncelik yeni sitelere yer veriliyor... Bildigim kadari ile arkadaslarin dedigi gibi .asp?id= gibi ise gec yapar.. ama yeni sitelere oncelik veriyor google

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleın indeksleme işinde bazı değişiklikler var gibime geliyor..
eskiden daha hızlı indexlerken şimdi bayaa ağırdan alıyor..
arkadaşımın günlük 2000 hitli gerçek içerikli sitesi indexlenmezken benim şimdiye kadar sürekli sedoda park halindeki domainim olan www.bilkentliyiz.biz adresi indexli ve pr1. hatta 2 olacak gözüküyor.
google yeni birşeyler düşünüyor gibime geliyor :)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yaw sonradan farkettim..
bir yandan eskilere bakıordum bilgi toplama amacıyla ..
arada günceel konu die yazmışım ehuhe..
kusuruma bakmayın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5