İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2. Yılımızda Herşey 2 Katı!!

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

1 Ağustos 2006 tarihinde 2. yaşımızı dolduruyoruz.Bu mutluluğu bir kampanya ile sizlerle paylaşmak istedik.Yaklaşık bir hafta sürecek olan kampanyamız süresince alacağınız her hosting paketini ikiye katlıyoruz.

Mesela 50 MB Web Alanı ve 3 GB Trafik içeren Web Eko paketimizi satın aldınız.Siz yine aynı ücreti ödüyorsunuz ama biz 100 MB Alan ve 6 GB Trafik veriyoruz.

Bu kampanyamız tüm Web Hosting ve Reseller Hosting paketlerimiz için geçerlidir.

Ayrıntılı bilgiyi www.bilhost.com/kampanya adresinde bulabilirsiniz.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web sitemizi değiştirmeyi düşünüyorum aslında :)

Zaten bu sene de değiştirirsem geleneksel olacak her yıl değiştirmek :)

Şu sıralar güzel bir otomasyon scripti arıyorum.Aklımda birkaç tane var.Tam olarak seçip faaliyete geçirince onla entegre güzel ve kaliteli bir web sitesi yayında olacak.

İlginiz için teşekkür ederim.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ne demek afiet.
Fkt, şöyle bişi varki oturup o script'i kendiniz yazsanız yada örnek alsanız daha iyi olur.

Çünkü başınız o hazır script'ler yüzünden çok ağrıyabilir.

Bir de şirket misiniz ? Yani tasarımları siz mi yoksa sizin altınızdaki bir ekip mi oluşturmakta ?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır şirket değiliz.Ağırlıklı olarak ben tek ilgileniyorum.Ama birkaç yardımcı arkadaşım olduğu için konuşurken "biz" diye bahsediyorum kendimizden.Ama müşteriler sadece beni biliyor.Bahsettiğim arkadaşlar Mersin ilinde ikamet eden ve bazı konularda yardımlaştığımız arkadaşlar.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an için fatura kesemiyoruz.Ancak birkaç ay içerisinde vergi kaydı yaptırmayı düşünüyorum.Şahıs olarak.Bunun gerçekleşmesi halinde sattığımız her ürün için fatura kesilerek müşteriye postalanacak.Ama şu an için bu mümkün değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5