İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Yıllık Mizah Domaini+hosting hediyeli....

sft_eses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu domain yakın bir zamanda 2 yaşını dolduracak....
Biraz uğraşılırsa güzel işler yapılabileceği kanaatindeyim,zamanında joomla yüklüydü,şimdi wordpress yüklü,sitenin yaklaşık 7-8 aylık adsense geliri 9.78 dolar,şu anda hiti varmı bilmiyorum çünkü sayaç yok,uzun zamanda beri ilgilenemiyorum,tamamen ÖSS'ye konsantre olacağımdan domainleri satacam,bu domainle birlikte hostu ve içeriğide hediye edicem....Host VİT isimli firmada bulunmaktadır ve hosting paketinin değeri yaklaşık 35-40 ytl civarındadır....

* Domain Adı : www.mizahgazetesi.com
* Bitiş Tarihi : 19-mar-2009
* Registar : İHS
* Transfer Ücreti : İHS hesabına ücretsiz....
* Minimum Fiyat: 20 ytl
* Başlangıç fiyat: 20 ytl
* Minumum artış: 2 ytl
* Bitiş Tarihi : son tekliften 24 saat sonra
* Hemen Al : 30 ytl
* Özel Notlar : Şu anda sitenin üzerinde kurulu olduğu host VİT isimli firmadadır ve değeri yaklaşık 35-40 ytl dir....Dediğim gibi siteyi komple herşeyiyle birlikte veriyorum....

-YolGezer-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeyi 2 gün önce gönderdim en kısa zamanda transferi yaparsanız sevinirim.

Host bilgilerini de bekliyorum

iyi yıllar

-YolGezer-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Online da olmuşsun cevap bile yazmıyosun Eğer niyetin başka ise söylede bileyim bende ona göre davranayım.

sft_eses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Online da olmuşsun cevap bile yazmıyosun Eğer niyetin başka ise söylede bileyim bende ona göre davranayım.

Hocam az önce size PM attım,PM'yi atmadan önce bu yazdığınız mesajı görmemiştim,bu mesajı görünce üzüldüm açıkcası....

İHS den size yeni bir kullanıcı hesabı açmak ve domaini oraya transfer etmek için uğraşıorum ve PM den size gerekli bilgileri atıyorum,neden bunları bana PM den yazmadınızda buraya yazdınız,niyetim başka değil,20 lira değil 20 milyar olsa yine de dolandırıclık yapacak kadar şerefsizleşmem,az öncede tüm şifre ve bilgileri attım size,yinede size kırgın değilim,e-traderınızı veriyorum,iyi çalışmalar....

-YolGezer-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura Bakmayın,
Ancak ben bilgileri attım sizin olumlu yada olumsuz dönüş yapmanız gerekirdi.
20 lira benim içinde önemli değil ancak script aldım sizi bekliyorum domaini aktarcaksınız diye işim var yarın halletcem deseniz problem olmayacak sürüncemede kalınca problem oluyor.

Neyse yanlış anlaşılma oldu kırdıysam özür dilerim.

sft_eses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura Bakmayın,
Ancak ben bilgileri attım sizin olumlu yada olumsuz dönüş yapmanız gerekirdi.
20 lira benim içinde önemli değil ancak script aldım sizi bekliyorum domaini aktarcaksınız diye işim var yarın halletcem deseniz problem olmayacak sürüncemede kalınca problem oluyor.

Neyse yanlış anlaşılma oldu kırdıysam özür dilerim.

Estafurullah,kırgınlık yok:)

İyi çalışmalar....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi