İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20.000 Tekilli Siteye Sponsor Hosting Ariyorum.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba .

Tekil hiti 20.000 olan Mp3 sitesi için (içerisindeki mp3ler rapid ) Sponsor hosting ariyorum. alan 100 Mb band min. 200 GB olmasi gerekmektedir.

ilgilenen MSN : admin [ at ] mp3iner.com adresinden görüsebiliriz.

ÖNEMLi NOT: Nick benim degildir. Bu konu ile ilgili P.M atmayiniz. iyinet Adminin yeni uygulamasindan dolayi nick alamadigimizdan arkadaslarin nickleri ile girip mesaj yazmak zorunda kaliyoruz. Umarim buna bir cözüm yolu bulunur.Ayrica mail adresi belirtmek zorunda kaliyorum kurallarin disinda ama mecburum üyeligim olmadigi icin tek görüsme noktam msn adresi vermek. Mail adresini görevli bir süreligine silmezlerse sevinirim.

SAYGILARIMLA...
Saygilar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şunu anlamadım, madem mp3'ler rapid, neden 100 mb alan istiyorsun :)

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm inandirmak niyetinde degilim aslinda ama sitemi cogu kisi biliyor ama sana özelden bikaç extreme bilgisi göstereyim. o zaman artık bu cümleni düzeltirsin umarım .

D

devrimergin

Misafir
Harbiden helal olsun doğru söylüyosun
yiğidi öldür hakkını ver

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesele Hallolmuştur. ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Görevli arkadaşlara da teşekkür ederim mail adresimi silmediğiniz için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5