İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20.500.000 TL ye 1 Karton Malboro ya ne dersiniz ?

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
İçinizde sigara içinler varsa kartonu;
13.70 USD ye Malboro
10.70 USD ye LM
13.70 USD ye Parliament

ve bunun gibi bir çok sigarayı internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.
Sigaralar ücretsiz olarak 8 gün içinde (denenmiştir) adresinize teslim ediliyor.

Ayrıca en güzel tarafı alt üye topladıkça sigaralarınız yukarıdaki fiyatlardan daha da ucuza geliyor.

Eğer bunu denemek isterseniz lütfen aşağıdaki linkten üye olun ki benim alt üyem olun, biraz bende kazanayım sizin satın aldıklarınızdan. Zaten site üye olurken birini referans göstermenizi şart koşuyor. Baska birinin üzerinden üye olacağınıza benim üstümden üye olun :)

Link aşağıda:

http://www.yespeedy.com:8080/referralprogramwebclient/entry.do?sponsorLogin=zahmaci

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guzel bı olay dedıgın gıbı ıse..

parayı sıgara gelınce mı verıyoruz? kredı kartı mı eger kredı kartı ıse tr de yaygın olmaz kolay kolay...

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parayı kredi kartından veya banka havalesi ile veriyosun.
Biz kredi kartımızdan ödeme yapıyoruz.

Ama öle deme en azından al bi garantiden sanal kart ordan yolla,

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Zahmaci,

Zamaninda O site sayesinde cok ama cok kazandim!Affiliate olayindan pek bisey kazanamazsin, lakin ingilizcen var ise O site sayesinde iyi kazanc saglayabilecegin bir yol tavsiye edebilirim.

[email protected]

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl diye sorsam,
(mailimide gönderebilirsin)
zahmaci at yahoo dot com

painkiller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adresim' Alıntı:
Selam Zahmaci,

Zamaninda O site sayesinde cok ama cok kazandim!Affiliate olayindan pek bisey kazanamazsin, lakin ingilizcen var ise O site sayesinde iyi kazanc saglayabilecegin bir yol tavsiye edebilirim.

[email protected]
dostum tavsiye et de biz de kazanalım agzımız kokuyo bayram gün açlıktan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5