İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20. Asrın en büyük lideri Atatürk

tetrilejyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Brown Üniversitesi öğretim üyesi ünlü tarihçi ve psikiyatrist Prof. Ludwig, 11 kriter üzerinden yaptığı değerlendirme ile Atatürk'ü, 20. yüzyılın en büyük lideri olarak belirledi.

Amerikalı tarihçi ve psikiyatrist Prof. Arnold Ludwig, dünyanın çeşitli siyasi önderlerinin başarı ve önem derecelerini sınıflandıran 11 ölçeğe göre, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, 20'nci yüzyılın en büyük lideri olarak nitelendirdi.
http://www.24haber.com/?newstype=headline&newsid=22313
----------
tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böylesi bir dehayı görmek isterdim şahsen.Bir konuda uzmanlaşmak,dehalaşmak bir yana her konuda dahi olmak muhteşem bir şey..Bu prof'un böyle bir sonuca varması hoş bir şey tabi;ancak Atatürk'ün liderliğini dünya zaten yaşarken anlamıştı."Times" dergisinin kapağı olmuştu 24 mart 1923 te

Time_Ataturk.JPG

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Lideliğinin kudreti zaten bilinen birşey bize sorsaydı söylerdik boşuna araştırma yapmış:D

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka ülkelerden adamlar çıkıyor bizim tarihimizi inceleyip övgüler yağdırıyor ama bizim içimizde yaşayan bazı zihniyetler da hala Atatürk'ü kötülüyorlar.
Şahsen ben bu kin bu öfkeyi anlamış değilim..

tetrilejyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için
----------

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilinen birşey zaten dünyada, her araştırmada birkez daha tescilleniyor sadece..

tetrilejyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünya biliyor da, Türkiye de bilmek istemeyenler var.
----------

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi