İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 bin hit ama..

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tekil 20.000 + adsense ve yeşil kart dan başka gelirim. Kesin ödeme yapacak ve sorun yaşamayacağım arkadaşlık siteleri hariç, ve piyasada kaşar olmuş sponsorlar hariç :rolleyes: bir kaç sponsor önerirmisiniz.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla öle sponsor kalamdı sanırım arkadaşlık sitesi var sadece suan oda randevum.com t6abai bu herkes için gecerli degil eger sitende arkadaşlık sitesine paralı üye yapabilecek potansiyel varsa bence randevum.com kullan derim gold üye başı..

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alaymı ediyorsunuz ya kafammı güzel onlara üye olupta aylarca paramı ödemeleri için mail atayım. Adsense gibi profeyonel sponsor lar lazım. Neyse yinede saolun

S

Senbul

Misafir
tıklama icin gittigidiyor.com ; satıs ortaklıgı icinde amedya.com

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
*siber*' Alıntı:
alaymı ediyorsunuz ya kafammı güzel onlara üye olupta aylarca paramı ödemeleri için mail atayım. Adsense gibi profeyonel sponsor lar lazım. Neyse yinede saolun

ne alayı ben 1 yıldır çalışıyorum ve hiçbir ödemede sorun yaşamdım sen düzgün kazandırısan paranı alırsın ben şahsen alıyorum sana söylediğim gold üye den komisyon hesabı tıklama demiyorum.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Permission' Alıntı:
ne alayı ben 1 yıldır çalışıyorum ve hiçbir ödemede sorun yaşamdım sen düzgün kazandırısan paranı alırsın ben şahsen alıyorum sana söylediğim gold üye den komisyon hesabı tıklama demiyorum.

Ne ilkel bir düşünce......

Ben banner i atıp birde üyelerime lütfen bana düzgün kazandırın tıklayıp geçmeyin kesinlikle gold üye olunmu yazıcam. Sen çalışmadan önce ben çalışyordum onlarla. Sahtekarın teki dir sahipleri. Kime ne mail attıklarını bile bilmezler. Devamlı giden mailler "delete" olur. Tanıdıkları maillere yanıt verirler. Tanınmayan bir mail ile atılan maile birde onlara kazandırdıkları para az ise kaale bile almazlar. Yada adam hem çok kazandırıyor hemde çok kazanıyor ise az kazandıran ile hiç bir alakası olmuyor onların gözünde. Yani "sadece işlerine gelenleri öderler" Birinci mesajım bakarsan ben profesyonel sponsorlar ile çalışmak istiyorum diye yazdım. Amatörlükten kastım budur. Müşteri ayrımı yapan kişilere yada bu bize az kazandırdı ÖDEMEYELİM bu çok kazandırıyor ÖDEYELİM di.

Ayrıca 20 hitli site hangisi imiş merak eden arkadaşlar bu site tek bir site değil 3 sitemin toplam hiti 20.000 + burada site adını söyleyecek kadar da aptal deyilim neme lazım adsense ban falan :rolleyes:

D

Dahi

Misafir
bence bu sitelere alışveriş sitesi falan yap, urun satarak daha cok kazanırsın

B

By-e

Misafir
guajira soru burada sana yöneltilmemiş. Manyakmısın nesin ? çok aramayı seviyorsan forum da ne işin var git google ile seviş. Adam seni rencide edicek post atmış diye cevaplarına saçma sapan şeyler yazmışsın. Yazık mesaj sayına.

G

guajira

Misafir
By-e' Alıntı:
guajira soru burada sana yöneltilmemiş.

tekil 20.000 + adsense ve yeşil kart dan başka gelirim. Kesin ödeme yapacak ve sorun yaşamayacağım arkadaşlık siteleri hariç, ve piyasada kaşar olmuş sponsorlar hariç bir kaç sponsor önerirmisiniz.

Bu soru kime sorulmuş sana mı, cem uzan'a mı, kime?

By-e' Alıntı:
guajira soru burada sana yöneltilmemiş. Manyakmısın nesin ?

Deki manyağım sana ne?

By-e' Alıntı:
Adam seni rencide edicek post atmış diye cevaplarına saçma sapan şeyler yazmışsın. Yazık mesaj sayına.

Noldu msn'den yardım mı istedi? "Abi beni sıkıştırıyolar destek mesajı at" mı dedi?

Seninde gerçekleri hayal görme gibi bi hastalığın varmış

B

By-e

Misafir
+ olarak hayal gücünde bayaaaaaa bir kuveetli imiş.

Sen eline lolipop unu alıp kendi kendine mesaj editle'ye dur. Benim sosyal hayatta yapacağım daha önemli işlerim var. :D

G

guajira

Misafir
By-e' Alıntı:
+ olarak hayal gücünde bayaaaaaa bir kuveetli imiş.

Sen eline lolipop unu alıp kendi kendine mesaj editle'ye dur. Benim sosyal hayatta yapacağım daha önemli işlerim var. :D

maymunların da sosyal hayatı vardır :D Git de biraz muz ye :D

L

leamer

Misafir
guajira biraz seviyeli olmayı dene bence !!! hep agresif mesaj lar atıp durma. Ayrıca bir insanı maymun a benzetmek dinizmizcede yasak ve çok günah tır.

G

guajira

Misafir
Ya hocam ben başka bi konu da yoktur' a bişi söledim.

Siber geldi bana laf attı.
Ben de ona attım.
Ha deyince vatandaş yanına kendi gibi bi velet bulmuş destek olsun diye gelmişler beraber yukardaki mesajları yazmışlar.
Ben normalde sakin bi insanım ama bunun gibiler beni deli ediyor.

Uyarun için sağol.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5