İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 bin hit ama..

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
By-e' Alıntı:
guajira soru burada sana yöneltilmemiş. Manyakmısın nesin ? çok aramayı seviyorsan forum da ne işin var git google ile seviş. Adam seni rencide edicek post atmış diye cevaplarına saçma sapan şeyler yazmışsın. Yazık mesaj sayına.
neyse azımı bozmayayım..

L

leamer

Misafir
töba yarabbim ya mesaj sayısına güvenen insan hakaret etmeye başlamış. Sinirlerim bozuldu. bye diyorum.

G

guajira

Misafir
leamer' Alıntı:
töba yarabbim ya mesaj sayısına güvenen insan hakaret etmeye başlamış. Sinirlerim bozuldu. bye diyorum.

Hocam yukarda da sana kibarca izah ettim ne alakası var yazdıklarımla mesaj sayısının. Ağzımdan o konuyla ilgili tek bi laf çıktı mı?

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira soru burada sana yöneltilmemiş. Manyakmısın nesin ? çok aramayı seviyorsan forum da ne işin var git google ile seviş. Adam seni rencide edicek post atmış diye cevaplarına saçma sapan şeyler yazmışsın. Yazık mesaj sayına.
Tövbe tövbe

T

Turkeywebnet

Misafir
Arkadaslar biraz daha saygili olalim yeni üye oldum ve kimseyi tanimiyorum,okudugum kadariyla guajira ya manyak filan denilmis bu hic hos degil,iyinet forumlari takip ediyordum üyeligim yoktu guajira nickini ordan biliyorum.Haksizlik yapmayalim demi ama ;)

L

leamer

Misafir
guajira ben gördüğümü söylerim. afedersiniz ama siz burada dokunulmaz insanlarmısınız ki hemen özel mesaj aldım OnurSqL nick li şahısan bana özelde "aptal" diye hakaret etti. Tanımam etmem sanırım o senin tabirin ile msn den çağırdığın abin oluyor. Yani seviyenizi tahmin edebiliyorum. Bende ona iade ettim kelimesini.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
leamer' Alıntı:
guajira ben gördüğümü söylerim. afedersiniz ama siz burada dokunulmaz insanlarmısınız ki hemen özel mesaj aldım OnurSqL nick li şahısan bana özelde "aptal" diye hakaret etti. Tanımam etmem sanırım o senin tabirin ile msn den çağırdığın abin oluyor. Yani seviyenizi tahmin edebiliyorum. Bende ona iade ettim kelimesini.

Spekülatif düşlerin spazmı var

G

guajira

Misafir
leamer' Alıntı:

Bu durumda sen de kız tarafının mı abisi oluyon? :D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
birisi alay mı ediyorsun der, birisi manyak mısın der, birisi eziksin der!

ayıklayın bu arkadaşları toplumdan.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birisi alay mı ediyorsun der, birisi manyak mısın der, birisi eziksin der!

ayıklayın bu arkadaşları toplumdan.
Toplum dediğin T.C. sınırları dahilinde mi yoksa forumdan mı? Sence bu konu da suçlu kim? Yardım etmek istersin fakat küfür yersin. Bence o yardım isteyeni kulağından çekip pataklıyacaksın. Neyse bu forumda az sonra kilitlenir. Saygılar...

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moderatörlerin maksadı nedir anlayabilen varsa parmak kaldırsın.. son 30 mesajdır saçmasapan sadece sahiplerini ilgilendiren kişisel bir saçmalık devam ediyor ama forum moderatörleri sadece seyrediyor.. belirli bir mesaj sayısından sonra polemik yapma hakkı veriliyorsa diğer üyeler de haberdar edilsin bu uygulamadan..

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*siber*' Alıntı:
Ne ilkel bir düşünce......

Ben banner i atıp birde üyelerime lütfen bana düzgün kazandırın tıklayıp geçmeyin kesinlikle gold üye olunmu yazıcam. Sen çalışmadan önce ben çalışyordum onlarla. Sahtekarın teki dir sahipleri. Kime ne mail attıklarını bile bilmezler. Devamlı giden mailler "delete" olur. Tanıdıkları maillere yanıt verirler. Tanınmayan bir mail ile atılan maile birde onlara kazandırdıkları para az ise kaale bile almazlar. Yada adam hem çok kazandırıyor hemde çok kazanıyor ise az kazandıran ile hiç bir alakası olmuyor onların gözünde. Yani "sadece işlerine gelenleri öderler" Birinci mesajım bakarsan ben profesyonel sponsorlar ile çalışmak istiyorum diye yazdım. Amatörlükten kastım budur. Müşteri ayrımı yapan kişilere yada bu bize az kazandırdı ÖDEMEYELİM bu çok kazandırıyor ÖDEYELİM di.

Ayrıca 20 hitli site hangisi imiş merak eden arkadaşlar bu site tek bir site değil 3 sitemin toplam hiti 20.000 + burada site adını söyleyecek kadar da aptal deyilim neme lazım adsense ban falan :rolleyes:

sözünü ilkel düşünce diyerek başlamışsın ve ilkel düşünce ile bitirmişsin

google banlayacak ha :D

iyi o zaman ben burda diyim ki rapidshare.de nin sahibiyim ve google adseden memnun deyilim felan yazınca google banlayacak :D:D

neyse başarılar dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5