İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 bin tekil >> siteye reklam alınacak

mailce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : pm ile ...

Tekil hit : 20 bin

alexa: 57 bin

pagerank: 3

İletişim msn : [email protected] ( eklerseniz buradan da konuşabiliriz )

Site forum degil arkadaşlar bu arada lütfen rica ediyorum sırf site adresini ögrenmek için özel göndermeyin herkese ayrı ayrı cevp yazıyorum bu yüzden vakit kaybımız olmasın her türlü yasadışı reklam alımı yapmıyorum popup almıyorum arkadaşlar kusuruma bakmayın üyelerden şikayet geliyoranlayışınız için tşk ederim sürekli çalışabilecegim firmalar siteler arıyorum ...

Reklam alanları

120 x 600 = 170 ytl anasayfa dahil tüm sayfalarda

160 x 600 = 200 ytl anasayfa dahil tüm sayfalarda

468 x 60 = 80 ytl tüm sayfalarda

400 x 100 = 200 ytl anasayfa dahil tümsayfalarda

250 x 250 = 150 ytl

Ödeme : havale ile yapıkredi bankası

Reklam türleri : swf gif resim

bol kazançlar...

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatini da yazarmisin?
Pazarcilar gibi etiketsiz mal satiyorsun adamina gore fiyat mi olacak? Degilse burdan ucretini yazmalisin... Ilgisini ceken iletisime gececektir.

mailce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım alan fiyatları reklamverenle benim aramda anlaşma ile olacak dedigin gibi pazarda mal satmadıgımız için bu şekilde yapıyoruz bu sitedeki reklam alanları belli degil reklam veren nereyi isterse yukarıda belirtmiş oldugum ebatlarda reklam alınacak bu yüzden de mecburen fiyat yazmadım adamına göre muamele felan yok bana daha önce reklam verenler bilir fiyatlarımıda çalışma sistemimide...

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

site bilgileri hakkında bilgi alabilirmiyim

tekil hit vs. birde fiyatlar.

mailce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mixcat hadi senin dedigin gibi olsun fiyatlarınıda yazdım kardeşim seni kırmayalım

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sitenizin içeriği nedir, ya da şöyle sorayım; sitenizin hedef kitlesi kimlerdir. Konusu uygun olursa ciddi ve uzun süreli reklam düşünebiliriz. 480x60 ana sayfa da dahil mi?

mailce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstadım msn e eklersen oradan konuşalım uygunmudur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi