İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 Euro Ukash Alınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme seçeneği olarak paypalı kabul eden var ise öm ile iletişime geçebilir.paypal hesabım onaylı ve paranın kaynağı siteme gelen bağışlar ve upload sitelerinden gelen ödemelerdir.

serkan44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ukash satışımız devam ediyor fakat ödemelerde paypal kullanmıyoruz..Diğer türlü yardımcı olabiliriz..

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer türlü satan çok ama ödeme olarak paypalı kullanabilirim.yine de teşekkürler..

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
neden paypalla almakta ısrar ediyorsunuzki?forumda paypal bozan yani satın alan bir sürü kişi mevcut.satıp tl ile ukash alabilirsiniz.

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal'da ısrar etmemin nedeni.birincisi alacağım miktar çok yüksek bir miktar değil,ikincisi bankaların ne interaktif bankacılık ne de telefon bankacılığı hizmetini kullanmıyorum.bankaya gidip havale göndermek ve üstüne extra ücret ödemek istemiyorum.bilgisayar başında 2 tıkla işimi halletmek istiyorum.e-bay üzerinden tanıştığım bir ingilizden devamlı ukash alıyorum zaten ama aldığım arkadaş msn de online olmayınca bir de burada sorayım istedim.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Senin şimdi interaktif hesabın yok. Ebay üyeliğin var,paypal üyeliğin var. Ama bir tane TR bankasında 10 dk da açılabilecek bir tane interaktif hesabın yok?

Sen en iyisi ebay-a git. Oradan al. Kimsenin dertsiz başına dert açma.

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kapanabilir güncel değildir.
bir de hesap vereceğim neden interaktif bankacılık hesabım yok diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5