İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 GB windows Resellerı Ucuz Verebilecek??

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
20 gb webalanı 200 GB trafik asp&php destekli resellerı en ucuz kim verebilir?
tekliflerinizi bekliyorum...

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam güzel edebiyat yapmışsında bana harbi acil reseller lazım aylık 30 ytl verebilirim..ilginize

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende edebiyat yapayım bari... ucuz mal alacak kadar zenginsen bence hiç kasmadan kaliteye yönel... hani boşuna tecrübe kazanma diye(bileşke olayı)

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 gb 500 gb bw aylık 60 ytl yıllık alırsan baya bir ucuzluyor 360 ytl eger istersen
pm gonder.edit:bundan ucuza pek bulamazsın yani istersen ara.kardesim bu linuxtur yanlız windows reseller daha pahalıdır.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkat ediyorsunuz değil mi, php+asp destekli bir reseller isteniyor :)

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon etmemiş korluk var gecicide slim boy ondandır :D

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cybim' Alıntı:
hocam güzel edebiyat yapmışsında bana harbi acil reseller lazım aylık 30 ytl verebilirim..ilginize

:D Kolay gelsin, umarım bulursunuz bizim fiyatlarımız size uymaz.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy' Alıntı:
godaddy ucuzdu asp de.

Sadece asp istense çoğu kişi teklif verecektir..Fakat asp+php'yi aylık 30ytl'ye vermek pek kolay değil diye düşünüyorum : )

D

Dejin

Misafir
alirken dusunun derim 20 gb alan... datacenter 200 GB HDD verse, 10 adet yer satabilir bu sekilde 40x10 = 400 ytl (267 $) yapar. Tabii makinasi p3, 256 mb ram olmadigi surece bu aylik ucretten pahalli olur gibime geliyor.
Yani ucuz etin yahnisi olayina dusmeyin.

Tabii farkli birseyde olabilir.. 2 -3 kisi ile sinirlandirilmis bir paket limiti olabilir.

Neyse sizlere hayirli olsun. Umarim sorun yasamazsiniz.

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yüklü miktarda hostu olanlar oluyor.mesela benim eski çalıştığım yerin datacenterı vardı çok ucuza veriyor ama bazı nedenlerden dolayı ayrılmak istiyorum.yabancı sitelerde çok ucuza veriyor. Türklerden en iyi teklif ayda 40 ytl.Bakalım galiba ordan alıcam

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 Gb alan ne isede , 200 gb trafiği Türkiyede Nixcon dışında (bunuda zaten tartışmak istemem ) biryerden alabiliyor iseniz helal olsun :D

umarım 216/512 kbps bağlantısı olupta 200 gb trafik verenlerden değildir bu arkadaşlar...
Yurt dışından alacaksanız birşey diyemem ancak Tr den alacaksanız aldığınız Server ın hat kapasitesini sorarsanız daha sağlıklı sonuç alırsınız...

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php istiyorsan hallderiz ama hala asp diyorsan bilemem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5