İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 Mart Yetenek Sizsiniz

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Mrb,

Finali izliyen arkadaşlar elbet vardır aramızda illizyonist Aref Ghafouri yaptığı gösteri hakkında fikri olan var mı ?

Merak ettim araştırdım biraz fakat çoğu yazılanlar saçma, aramızda mantıklı bir açıklaması olan vardır belki .

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Acun'un adamı olduğu dedikoduları yalanmıydı? bence finale kalan iki kişi de yetenekti, Türkiye peşlerini bırakmamalı

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Acun'un adamı olduğu dedikoduları yalanmıydı? bence finale kalan iki kişi de yetenekti, Türkiye peşlerini bırakmamalı

Reyting için tabiki bunlar olabilir kimse bilemez, Sefa Doğanay da bir yetenek tabiki yaptıklarını herkes yapamaz.

Sanırım bizim insanımız ayrım (Türk-İran) yapmayıda çok seviyor internette okuduğum yazılardan bunu çıkarmak zor değil.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Sefa'yı görünce çok şaşırdım zaten. Bir kere izledim performansını, çok beğenmiştim katıla katıla gülmüştüm. Aslında sevindim kazandığı için, Aref çok soğuk bir insan ayrıca, Acaba Sefa ile Aref'in puan farkları neydi? merak ettiğim o.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Onu açıkladılar mı bilgim yok.

Sefa evet bir yetenek fakat etkileyicilik yönünden Aref daha etkili diye düşünüyorum.

Birde bizlerde şu zihniyet hakim Aref için '' Aptal yerine koyuyor bizi gerçekte öyle şey yok '' birçok kişi bu şekilde düşünüyor eminim.

Ayrıca yazmadan geçemiyecem Aref bir önceki show unu bunda yapsaydı şansı daha yüksek diye düşünüyorum.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Bu gösteriye kadar Aref'in showlarında sürekli bir açık arıyordum. Bir hile var diyordum. Ama bu showda resmen kitlendim kaldım ya. :)

PeriliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana göre aref kazanmalıydı ama olsun sefda ii hepsine başarılar..

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu oyunda seyircilerden 1 numara onun elemaniydi.2 ve 3 ogrenci onlar ne dendi ise onu yapti.
adam 40 top atti.Sadece 2 tanesinde mavi kart vardir. 1 kiz gozluklu kiz bende var diyip ayaga kalkabilir.
1 numara nabzi kontrol etti.
1 numara gitti bir yere oturdu.Onceden ayarlanmis yer dusun adam video hazirlamis ama tam onlarin oturacagi yeri onceden bilmis ve videoda onlarin oturdugu sandalyelerin bos kalan kisimlarini dusurdu.

1 numarali kiz kagiti ceken kiz.
1 numarali kiz 2 numaraya hileli kolyeyi veriyor.Kolye suya girince acilan bir malzeleme ile tutturulmus olabilir. O yuzugun halen bardanda olmasi zaten olayi aciklar.

Aslinda hile aramak yanlis sonucta show etkiledi bir cok kisiyi fakat artik ben samimi bulmuyorum ilk katildiginda iyi idi.

Sonucta yari final icin hazirlanan show juriler katilmadan o oyun olmaz.Acun etik yapmadi yarismayi arefe ozel az sonra az sonra hatta fragmanlar dahi hazirladi bu demek oluyorki ona ozel showa donusmustu yetenek sizsiniz.Buradan ben acunu kiniyorum para icin reyting icin oradaki yarismacilarin hakkini yemesi.Bunu herkes yapar.Ama acun gibi birisinin yapmasi beni ondan soguttu.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Abi gazetede de okudum, yaptıkları numara, gerçek değil diyor. Yahu adam cidden yapsa bunları peygamberliğini ilan eder. Acaip bir toplumuz ya.

Bknz: Uçmuyor olm ip var!

tenzin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"kesin bunda hile var abi" diyenlere çok gülüyorum, yok hile yok da adam harbiden havada oturuyor :D
işin zevkini çıkarmak yerine ..kunu çıkarmayı iyi beceririz biz. en iyi yaptığımız şeydir başkalarının iyi yaptığı şeylere bir kulp takmak, veya hakir görmek.
performansları izlemedim ama bir taklit yeteneğinden çok çok daha iyi yetenekler vardı birinci olabilecek. yavuz seçkine rakip geldi başka bişey değil :)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bir arkadaşın dediği gibi 1 numaralı kişi asıl faktör herşey ona göre konuşlandırılmış.

Gerçi önemli olan o anda izleyiciyi ekrana kitlemesi.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ayrıca zaten gösterinin nasıl planlandığı buradan belli oluyor. Önceden hazırlanmış video(lar) için olasılıkları azaltmak adına figüranlar yan yana oturtuluyor. =)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Ayrıca zaten gösterinin nasıl planlandığı buradan belli oluyor. Önceden hazırlanmış video(lar) için olasılıkları azaltmak adına figüranlar yan yana oturtuluyor. =)

Zaten iş orada bitiyor İlker :)

1 numaralı kişi farklı bir yere otursa show iptal =)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Birde haızrladıkları videonun başında ne diyor. dediklerimi aynen yapacaksınız, tekrar etmeyeceğim gibi.. Birisi yapmasaydı ne olurdu acaba :=)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5