İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 ocak 2011 Google Pagerank güncellemesi

sedat5453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pagerank'ı değişen arkadaşlar burda paylaşalım.

By_MaKiF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sadece bu güne özel değil belkide 2 hafta olmuştur değişen birkaç site gördüm.PR bazında.Bir güne özel değil yani...
Bu arada yükselen herkese hayırlı uğurlu olsun :)

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Yükselme falan hiç yok. :)

Bugün her yerde bu konuyu görünce demin bi bakayım dedim. İyice sıkıntı yaptırdınız.:D

grineX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pr Değeri Almak Sanırım Artık Tarih Oldu.

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
2 yildir Sitemin Pr Degerim Ayni hic degismedi Hep 3du. Pr degerini saglikli ogrenebilecegimiz bir site varmi ?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
pr nin önemi yok diyorlar artık.eskiden pr li sitem vardı pr 3 hit 0 şimdi prsiz hitli sitem var.çok mutluyum :D:D

P

pozitif06

Misafir
:kahve: hala pr güncellemesi devam ediyor... (sitemin pr değerlerine ulaşamıyorum, çok yavaşlar :D )

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
20 ocak 2010 google pagerank güncellemesinden size ne olmuş geçmiş :) taa 1 yıl önceki olay öyle değilmi sedat5453 arkadaşım?

lütfen başlığınızı düzeltin!

sedat-faruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr guncellendi

pagerank güncelledi evet bir kac gundur sitelerin pr sorgusunda sorun vardı acep nedendir diyee düşünürken yeni ( nur topu gibi) pr lerimiz geldi. evet itiraf ediyorum.... :D bi kac pr yukselmişim. hattaa pr siz olan sitelerimin bir kacıda 1 puan almış.. ( başım göge erdimi sizce) :D:D:

Bu arada sadece pr guncellemedi. iyi takip edenler bilir __google sıyırdı, sıralamalar hitler vs vs. karma karışık ___ alexa rank da guncellendi( daha önce de ilgili konuda yazdıgım cevapda da dedigim gibi alexa nın da saglıklı guncelleme yaptıgını düşşünmüyorum.

Eeee vel hasılı kelam ne denir.. Hayırlı uğurlu olsun. Herkesin başı benimki gibi göge ersin:D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sağolsunlar, yıllar sonra 3 5 birşeyler gördük:bira:

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
alexada guncelleme var artışda var ama googlede oynama yok sitemde daha surecek herhalde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5