İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 tl karşılığında E-Ticaret sitesi kurdum

suncuoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ;

bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığım bir yeni bir sistemle bende kendime ait profesyonel bir site kurdum. sadece domain alarak firmaya üyelik paketlerinden herhangi birini belirleyip aktifleştirdiğinizde www.webdealisveris.com gibi bir siteniz oluyor. Sistem tamamen referans sistemiyle işleyip siz kendi sitenizde sattığınız ürünler ile primlendiriliyorsunuz. Sistem size referans koşuluyla alt mağazalar açmanıza imkanlar sağlıyor ve yeni bir ticaret ağınız gerçekleşiyor. Malzeme satarken ne malzemeyle ne kargosuyla ne faturasıyla ilgileniyorsunuz. Sizin domaininiz logolu fatura başka bir firma üzerinden karşı tarafa faturalandırılıyor. Çok ciddi bir potansiyeli olduğunu düşündüğümden buraya bu konuyu aktarmak istedim. daha detaylı bilgi isteyen olursa özelden mesajlarınızı bekliyorum. elimde her türlü döküman ve video bilgileri mevcuttur.

Oqan27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bi kere sistem incir.com ve milleti yanlış yönlendirmeyin. Bu sisteme girmek 20 tl değil 990 tl. 20 tl ye domain alıyorsun doğru ama dediğin gibi paket seçip o pakete en az 990 tl ödüyorsun. Bunun da fiyatını yazsaydın iyi olurdu. Bende bu sistemin içindeyim ancak birilerine referans olabilmek için böyle yönlendirme yapmayın lütfen. Benimde incir altyapılı sitem tiklaal.net

Sisteme girmek için referans zorunlu evet. Bir domain alıyorsun, istersen logo ücretli yaptırıyorsun, daha sonra paket seçiyorsun ve 9 taksitle ödüyorsun. Bunu açıklasaydın iyi olurdu. Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5