İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 YTL ye Flash Banner

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar akşamları giriyorum msn e, kusura bakmayın. Online gözükmezsen mail atın lütfen mutlaka size geri dönüşüm yaparım. Offline gözüktüğümde de msn başındayım çoğu zaman. Online olunca ccevap yazmaktan çalışamıyorum:)
Kusura bakmayın.
Msn i PM atarsanız mutlaka iletişim kurarım.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gayet net anlasılır bannerlar yapıyorsun ıhtıyacım oldugu zaman sana ugrarım birde gif banner ıle flash banner arasında fark varmı acaba onuda yazarsan sevınrım

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gayet net anlasılır bannerlar yapıyorsun ıhtıyacım oldugu zaman sana ugrarım birde gif banner ıle flash banner arasında fark varmı acaba onuda yazarsan sevınrım

Fark yok hocam. Yalnız gif banner da flasla yapılıyo ve belli kısıtlamalara maruz kalıyo flash da. Bu yüzden herzaman flash bannerı öneririm.
Yorumun için teşekkürler.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilginize teşekkürler. 20 ytl'ye 3 arkadaş banner yaptırdı. Bundan sonrakiler yine eski tarifeden devam edecek.
Herkese iyi çalışmalar.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
örnek olması amacıyla yaptıran arkadaşlarınkini görme şansımız varmı

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kaç güne kadar referanslarıma koyacağım. Ordan takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5