İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200 directorye sitenizi el ile kayit yapiyorum. 90YTLye.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bu dizinlerin tamami aynı sunucu uzerinde. Anladigim kadariylada bir çoğu ortak database ve ortak script kullanmaktalar. Bu bize zarar vermez mi sizce?

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu dizinlerin tamami aynı sunucu uzerinde. Anladigim kadariylada bir çoğu ortak database ve ortak script kullanmaktalar. Bu bize zarar vermez mi sizce?

Tamami ayni sunucu uzerinde oldugunu nerden cikti. Akradaslar ezbere konusuyorsunuz. Tamami ayni IP de desn anliycam da ayni sunucuda oldugunu nasil anliyorsun hayret! Bir sunucuda 20 tane IP kullanabilirsin.

15 tane ayni IP de olani bulun dişimi kırayım. Kaldi ki ayni sunucuda olmasinin hic bir zarari yok. Binlerce sitede vBulletin kurulu, phplinkdirectoryden yine oyle... ama icerik tekrari olarak degerlendirilmiyor arama motorlari tarafindan.

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Nedense boyle bir hastaligimiz var. Her seyi cok biliyoruz, mutlaka soylecek birseyimiz var. Ama asla konu basliginda kalma basarisini beceremiyoruz.

Hastalık değil, Türkçe'yi koruma çabasıdır. Yazacaksan ya tam ingilizce yaz ya da tam TÜRKÇE.. Çorbalaştırmanın manası yok... Bir de pişkin pişkin hastalık diyorsunuz ya... işte o zaman çok gülüyorum sizin gibilere...

D-C-T

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mixcat bende bu hizmetten yararlanmak istediğimi belirttim ama özel mesaj atamıyorum neden acaba?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,
önce sitemi eklerseniz ben bu sitelerde görürsem ücretini öderim.
para ödeme konusu sorunu yok ama bu sitede yenisin.itrade in yok.
benim ise itrade iyi durumda sanada iyi referans olurum.

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
önce sitemi eklerseniz ben bu sitelerde görürsem ücretini öderim.
para ödeme konusu sorunu yok ama bu sitede yenisin.itrade in yok.
benim ise itrade iyi durumda sanada iyi referans olurum.

Ilginize tesekkurler ancak bunu garanti edemem cunku ilgili directorylerin (dizinler) yoneticisi ben degilim yani siteniz kriterlerine uyar mi kabul ederler mi bu konuda kim garanti verebilir ki?

Sadece sundan eminim her kayit isleminden sonra onay emiali geliyor kaydiniz alindi degerlendiriliyor diye. 3-4 hafta boyunca surekli siteniz onaylandi mesaji geliyor. Cogu zaman kendi networku olan 4-5 sitesi olan oluyor diger sitelerine de ekliyor.

Sitede yeniyim bu yuzden ucretsiz olmak uzere admin adim odemeli seceneklerim mevcut tekrar gozden gecirip bir adim atarsaniz sizinde islerinizi almak isterim.

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu hakkında bilgi bekliyorum [email protected]

Arkadaslar msn adresimi yada daha fazla bilgi isteyecek birsey yok ilk mesajim gayet acik tum detaylari yazdim... Directory listesi de var... Daha hazgi bilgi isteniyor? Msden de ayni seylerin uzerinden iki kez gitmeye gerek yok, vakit kaybi...

Sitenizi kayit yaptirmak isteyip istemediginize kadar veriyorsunuz... Kategori ve arama kelimelrinizi belirliyorsunuz liste halinde bana PMliyorsunuz (Turcesini sevenler OMleyebilir) bende aliyorum programima islem bitince size bildiriyorum zaten verdiginiz email adresine oany mailleri geliyor siz ordan kayit yapilip yapilmadigini anliyorsunuz...

Baska sormak sitediginiz nedir? Burdan sorun lutfen...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bence itradelerinin silinmesi lazım sonuçta para ile yapılan bir alışveriş yok ortada bende şimdi 50 ytl lik logolar bedava yazıp her kese logo yapsam 100-150 tane logo her logo için gelip bana itrade verseler olurmu

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence itradelerinin silinmesi lazım sonuçta para ile yapılan bir alışveriş yok ortada bende şimdi 50 ytl lik logolar bedava yazıp her kese logo yapsam 100-150 tane logo her logo için gelip bana itrade verseler olurmu

Yeni bir konu acip ucretsiz hizmet veripte itrader alanlari yanlis buluyorum bence bunlar silinmeli desen daha erdemli bir davranis olur... Mesajin konuyu degistirmekten baska bir ise yaramiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi